>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


08/31/200706:00 PM

Юрій КОСТЕНКО: «У новому парламенті УНП ініціюватиме закон, за яким заробітчанам буде вигідно повертатися в Україну»
Ухвалення законопроекту, який сприятиме поверненню заробітчан в Україну, ініціюватимуть у парламенті VI скликання представники Української народної партії у блоці «Наша Україна-Народна самооборона». Про це повідомив під час прес-конференції в Чернівцях 31 серпня лідер Української народної партії, представник блоку «Наша Україна-Народна самооборона» Юрій КОСТЕНКО.
Аби повернути заробітчан в Україну сьогодні, наголосив Юрій КОСТЕНКО, «необхідно змінити податкове законодавство, скасувати подвійне-потрійне оподаткування тих коштів, які заробітчанин надсилає додому, та створити умови для виробничої діяльності тут, в Україні». "Людина, яка привозить в Україну гроші, повинна мати можливість вкласти їх у власну справу і створити таким чином робочі місця для себе, родини і для сусіда", - зазначає КОСТЕНКО. Політик наголосив на необхідності "створення нових робочих місць в найбільш депресивних районах", зокрема, і "шляхом перекваліфікації".
Перебуваючи на Буковині , лідер УНП провів зустрічі з виборцями Кіцмані, Заставної а також провів прямі ефірі на обласному телебаченні та радіо.


Версія для друку На першу сторінку