>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/31/200603:48 PM

Представники Українського Народного Блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА зустрілися з виборцями Полтавщини

28 і 29 січня на Полтавщині перебувала велика група відомих політиків, громадських діячів з Українського народного блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА: народні депутати України Валерій АСАДЧЕВ, Іван ЗАЄЦЬ, Дмитро ПАВЛИЧКО, Степан ХМАРА, Іван ТОМИЧ, Ярослав ДЖОДЖИК, голова Державного фонду підтримки фермерських господарств Валерій ПЕТРОВ, шеф-редактор газети “Народне слово” Михайло БАТІГ, голова Української народної молоді Володимир АНТОШЕВСЬКИЙ. У селах і райцентрах області вони зустрілися з виборцями.

Представники блоку вважають саме Центральну Україну ключовим плацдармом у боротьбі за місця у Верховній Раді. Говорячи про уроки Майдану, депутат, поет і дипломат Дмитро ПАВЛИЧКО зазначив: “Ми прокинулись, ми стали народом, коли Східна, а точніше Центральна Україна нарешті сказала: “Досить! Ми не хочемо бути більше колонією, ми – український народ”. І сьогодні від Полтавської області залежить наша доля”.

Гості Полтавщини виклали позицію блоку в різноманітних сферах, відповіли на ряд запитань та вислухали думку рядових полтавців з приводу найболючіших проблем сіл, районів, області та країни в цілому.

Кандидати від блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА, зокрема, поділяють занепокоєння своїх виборців з приводу зради окремими політиками ідеалів Помаранчевої революції. Вони вважають своїм обов’язком у новій Верховній Раді домогтися справедливого вирішення питань, порушених полтавцями під час зустрічей: встановлення оптимальних умов для сільськогосподарського виробника та справедливої цінової політики при закупівлі сільгосппродукції; відновлення інфраструктури села, мережі закладів культури, охорони здоров’я, освіти; ліквідації диспропорції в пенсійному забезпеченні, коли високопосадові чиновники й депутати отримують непомірно високі пенсії порівняно з рядовими працівниками; встановлення опіки над культурною спадщиною, відновлення роботи заводів опішненської кераміки; облік усіх нафтогазових свердловин та притягнення до відповідальності тих, хто й нині грабує полтавські надра; повернення заощаджень усім вкладникам колишнього СРСР; розвиток вітчизняної енергетики, впровадження передових технологій у нафто- і газовидобування з метою забезпечення України власним газом.


Версія для друку На першу сторінку