>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/20/200705:27 PM

Ярослав ДЖОДЖИК: «Уряд ЯНУКОВИЧА планує більше ніж у двічі скоротити витрати на компенсації знецінених вкладів»
"Свідомим введенням в оману громадян, що втратили свої заощадження в "Ощадбанку" СРСР", назвав заступник голови Української народної партії, представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ярослав ДЖОДЖИК заяву першого віце-прем’єра Миколи АЗАРОВА, що наступного року уряд в повному обсязі розгляне проблему компенсації грошових внесків громадянам, оскільки в бюджеті на 2008 рік на компенсацію передбачено 750 млн. грн.
ДЖОДЖИК звертає увагу на ту обставину, що "насправді коштів на компенсації знецінених вкладів щороку виділяються все менше, та й ці йдуть не за призначенням". «Давайте просто порівняємо: у бюдженті-2006 було виділено 1,6 мільярди грн. на погашення заборгованості за знецінені вклади, з яких невикористаними залишилися 822 мільйони грн., тобто 51%, - 2 мільйони громадян втратили можливість отримати гарантовані державою компенсації. Тепер же АЗАРОВ говорить лише про 750 мільйонів, але знов невідомо, чи підуть ці гроші за призначенням,» - зазначає представник УНП.
Водночас Ярослав ДЖОДЖИК акцентує увагу на тому факті, що Микола АЗАРОВ пропонує "визнати, що це внутрішній державний борг України." "Це означає, що Україна повинна буде або "викроїти" 132 мільярди доларів з власних державних бюджетів, або дурити власних громадян, свідомо занижуючи тодішній курс рубля по відношенню до долара", - наголосив політик.
"УНП працюватиме над тим, аби заощадження українських громадян в "Ощадбанку" СРСР, вивезені з України до Росії, було визнано державним боргом Росії перед Україною. Якщо ми будемо й надалі роздавати по 132 мільярди доларів кожній сусідній державі, з якою захочемо зберігати дружні стосунки, а потім шукати внутрішні резерви, щоб погасити ці борги, то друзів у нас буде дуже багато, а от громадяни хронічно лишатимуться дуже бідними. Саме такий шлях нам пропонує вустами пана АЗАРОВА Партія регіонів", - зазначає заступник голови Української народної партії, представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ярослав ДЖОДЖИК.


Версія для друку На першу сторінку