Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/28/200705:00 PM

Чернігівська УНП вважає відповідальними за обвальне підвищення тарифів для населення не місцеву владу, а «антикризову» коаліцію та її Уряд
Чернігівська обласна організація Української народної партії вважає, що тарифи в житлово-комунальній сфері, головним чином, залежать від ціни на газ для споживачів всіх рівнів, електроенергію та рівня зарплат працівників у комунальній сфері, а оскільки ці тарифоутворюючі базові показники встановлюються виключно державою, то відповідальність за підвищення тарифів несе правляча коаліція, а не місцева влада. Про це йдеться у Заяві Чернігівської обласної організації УНП, оприлюдненій на «круглому столі» представників політичних партій за участі голови Чернігівської ОДА М. Лаврика 27 лютого.
«Місцева влада лише затверджує тарифи, що вираховують самі підприємства - виробники послуг виключно на підставі Положень, затверджених у липні 2006 року Кабміном», – нагадує Чернігівська обласна організація УНП. Однак «у ці Положення Уряд В.ЯНУКОВИЧА досі не вніс жодної зміни».
Таким чином, «Кабмін на чолі В.ЯНУКОВИЧЕМ і антикризова коаліція у ВРУ також несуть відповідальність за обвальне підвищення тарифів», – резюмується в заяві.
Чернігівська обласна організація УНП виступає «не тільки проти зловживань місцевих виробників комунальних послуг та чиновників міськвиконкомів, але й за перегляд тарифів і порядку їх встановлення з боку Уряду, сформованого антикризовою коаліцією».
На переконання Чернігівської обласної організації УНП, тарифи та порядок їх встановлення повинні переглядатися «в напрямку врахування особливостей різних регіонів (по рівню середньої зарплати, тривалості зимового періоду тощо) та надання більших субвенцій з державного бюджету у знекровлені регіони – такі, як Чернігівщина», – йдеться у заяві.


Версія для друку На першу сторінку