Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/29/200404:14 PM

Житель Черкас подав позов до суду на МЕДВЕДЧУКА та СИМОНЕНКА

Черкащанин Валерій КРИЖАНІВСЬКИЙ звернувся до суду з позовною заявою до глави адміністрації президента В.МЕДВЕДЧУКА, лідера КПУ П.СИМОНЕНКА та голови Конституційного суду України щодо порушень його права вибирати Президента України.

В.КРИЖАНІВСЬКИЙ вимагає визнати рішення Конституційного суду недійсним, бо “право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові...”, а також грошової компенсації за моральну шкоду у розмірі 1,5 тисячі гривень від кожного відповідача.

Голова Черкаської обласної організації Української Народної Партії Леонід ДАЦЕНКО, коментуючи цей факт, зазначив: “Спроби опозиційної трійки захистити нині діючу Конституцію парламентськими методами в стінах Верховної Ради майже вичерпані. Тепер своє слово має сказати народ України, кожний пересічний громадянин. Дії Валерія КРИЖАНІВСЬКОГО чітко демонструють, що терпіння людей має межі.”

“Обласна організації Української Народної партії буде змушена безпосередньо звертатися до кожного жителя Черкащини за активною підтримкою у відстоюванні конституційних прав громадян обирати главу держави всенародним голосуванням. Ми не дамо можливості комуно-олігархічним силам здійснити антиконституційний державний переворот”, - підкреслив лідер обласної організації УНП Леонід ДАЦЕНКО.


Версія для друку На першу сторінку