>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/27/200601:37 PM

Український Народний Блок КОСТЕНКА і ПЛЮЩА розраховує одержати понад 15% місць у Черкаській облраді

Український Народний Блок Костенка і Плюща розраховує мати понад 15% депутатських місць у Черкаській обласній раді. Про це, відповідаючи на запитання черкаських журналістів, повідомив лідер Блоку Юрій КОСТЕНКО.

“Ми знаємо, що Черкащина, як патріотичний регіон, і як земля, що народила і моїх батьків, буде підтримувати нашу патріотичну силу. Ми очікуємо, що в обласній, міській та районних радах матимемо понад 15% депутатських місць”, - зауважив він.

При цьому Юрій КОСТЕНКО додав, що на мерських виборах у Черкасах усі шанси перемогти має кандидат від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Микола КОТКО. “Микола Васильович двічі обирався селищним головою, громада задоволена його роботою, у нього є те, чого не мають інші кандидати – політична команда, на яку він буде опиратися в разі свого обрання, бо фракція у Верховній Раді – це дуже ефективний інструмент для діяльності міського голови. Тому його кандидатура може бути найбільш привабливою для черкащан”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

При цьому він додав, що підтримка КОТКА з боку Українського Народного Блоку Костенка і Плюща є гарантією виконання ним перед черкащанами усіх передвиборчих зобов’язань. “Наша політична команда не дозволить йому цього не зробити”, - запевнив Юрій КОСТЕНКО.


Версія для друку На першу сторінку