>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/27/200706:12 PM

У `Правиці` не розуміють, що дасть НСНУ об`єднання з ХДС, `Вперед, Україно!` та колишніми членами НСНУ, що вийшли з її лав
"Давайте називати речі своїми іменами, говорячи про створення єдиної партії на базі помаранчевого мегаблоку і, зокрема, про нібито досягнуті домовленості між НСНУ та "Самообороною" на цю тему", - пропонує керівник Центрального виборчого штабу Блоку "Рух-Українська правиця", заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК. – "З ким хочуть об'єднати НСНУ? Партії "Народна самооборона" немає, натомість є її складові – ХДС, "Вперед Україно!", низка колишніх членів НСНУ, які вийшли з партії з принципових міркувань, та соціаліст Юрій ЛУЦЕНКО.
Ярослав ДЖОДЖИК нагадує, посилаючись на дані Міністерства юстиції, що ні ХДС, ні "Вперед Україно!" "не входять до числа найбільш структурованих партій", а партія "Вперед, Україно!" "самостійно на виборах-2006 не набрала і 7 тисяч голосів по всій Україні".
Він також наголосив на повідомленні ЗМІ щодо того, що голова НСНУ В'ячеслав КИРИЛЕНКО заявив, що необхідність досягнення домовленостей щодо створення єдиної партії на базі мегаблоку перед підписанням угоди про створення блоку - "це не позиція партії".
"Я можу лише передбачати, що такі повідомлення поширюються для того, аби торпедувати процес створення пропрезидентського мегаблоку," – вважає ДЖОДЖИК, наголосивши, що позиція "Правиці" – створити на базі мегаблоку дві партії на ідеологічній основі, відома.
Він переконаний, що "серед президентського оточення все ще є сили, які на перший план сталять не перемогу демократичного табору, а внутріблокову конкуренцію ще не існуючого мегаблоку". "Не виключаю, що ці сили ще не відмовилися від ідеї "утилізації" ідеологічних правих партій через їх розчинення в єдиній партії з ліберальною, соціал-демократичною або й взагалі невизначеною ідеологією", - заявив Ярослав ДЖОДЖИК.


Версія для друку На першу сторінку