>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/26/200605:05 PM

ЛЬВІВ. Представники УНБ Костенка і Плюща захистили права виборців у суді

Роз’яснити членам ДВК, що відсутність у паспорті вклеєної після досягнення певного віку фотографії не позбавляє громадян права голосувати, - з такою вимогою звернулися представники Українського народного блоку Костенка і Плюща до окружних виборчих комісій Львова.

Громадянка Ольга БАРАН звернулася сьогодні до Шевченківського районного суду Львова з позовом, щодо відмови ДВК № 124 в/о № 113 у видачі бюлетеня, оскільки у її паспорті не була вклеєна фотографія після досягнення віку 45 років. Як повідомив голова районного виборчого штабу Блоку Костенка і Плюща, юрист Василь ШПЕК, який представляв інтереси громадянки у суді, суд постановив задовольнити позов, визнати дії ДВК №124 в/о №113 неправомірними та видати їй бюлетені.

Як заявив Василь ШПЕК, не виключено, що, через відсутність фотографій у Львові вже було відмовлено у праві проголосувати не одному виборцю. Тому УНБ Костенка і Плюща звертається до ЗМІ з проханням закликати виборців, яким було відмовлено у видачі бюлетенів через відсутність фотографії у паспорті, повернутися на дільниці і скористатися своїм виборчим правом.


Версія для друку На першу сторінку