>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/28/200501:25 PM

ПРИКАРПАТТЯ. Українська народна партія створює фракції у районних радах

Рішення створити фракцію у районній раді прийняли на звітно-виборній конференції члени Калуської районної організації Української народної партії. Вони вважають, що партійні фракції треба створити і в тих сільських радах, де переважають депутати-„народники”.

Крім того, за словами голови Калуської районної організації УНП, депутата Івано-Франківської обласної ради Василя ГОЛОВЧАКА, українське суспільство має бути політично структурованим, тому, на думку калуських „народників”, необхідно сформувати ідеологічно монолітний виборчий блок — національно-демократичний, правоцентристський, де партнерами УНП насамперед можуть бути НРУ, “Собор” та інші політичні партії національно-демократичного спрямування.

Як відомо, Івано-Франківська обласна організація УНП виступила ініціатором створення на Прикарпатті блоку політичних сил з правоцентристською ідеологією та уповноважила голову організації Олександра ЧЕЛЯДИНА провести для цього переговори з лідерами інших обласних партійних організацій правоцентристського спрямування. Тому конференція Калуської районної організації УНП доручила новообраному керівництву організації провести аналогічні переговори на районному рівні та рекомендувала депутатам УНП створити партійні фракції в районній та сільських радах.


Версія для друку На першу сторінку