>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


08/27/200301:25 PM

Олекса ГУДИМА вважає, що бюджети Львівської області та м. Львова занижені як мінімум на 30%


Народний депутат України, голова Львівської обласної організації Української народної партії Олекса ГУДИМА звернувся з відкритим депутатським зверненням до голови Львівської облдержадміністрації О. СЕНДЕГИ, міського голови Львова Л. БУНЯКА, голови Державної податкової адміністрації у Львівській області С. МЕДВЕДЧУКА про надання інформації щодо реального рівня тіньової економіки у Львівській області та м. Львові.

Олекса ГУДИМА переконаний, що контроль за надходженнями коштів до державного та місцевих бюджетів є справою не тільки податкової адміністрації. У багатьох випадках органи виконавчої влади та місцевого самоврядування “усунулися від боротьби з тіньовою економікою, від чого страждають державний та місцевий бюджети”. На переконання О.ГУДИМИ, бюджети Львівщини та м. Львова “занижені мінімум на 30%”. “Районні адміністрації у м. Львові за своїми функціями не впливають на економічну ситуацію. Тільки від несплати земельного податку м. Львів недоотримує десятки мільйонів гривень”, - зазначє депутат.

Олекса ГУДИМА пропонує “не чекати обрання президентом України Віктора ЮЩЕНКА, а розпочати процес самоочищення саме зі Львівської області”.

Версія для друку На першу сторінку