>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/08/200305:34 PM

Євген ЖОВТЯК: “Боротьба за вплив на Л.Кучму загостриться між двома кланами”

«На мій погляд, уже на початку 2003 року загостриться боротьба за вплив на Л.Кучму між двома кримінально-олігархічними кланами - київським та донецьким. Не виключено, що це загострення призведе до відставки весною наступного року або прем'єр-міністра Віктора Януковича, або глави Адміністрації президента Віктора Медведчука», -- вважає народний депутат України Євген ЖОВТЯК.

На його думку, «на сьогодні більше шансів на перемогу є у Медведчука, і якщо ці шанси не зміняться до весни, то в травні Україна матиме нового прем'єр-міністра». «Досить вірогідною кандидатурою» Євген ЖОВТЯК вважає Георгія Кирпу. Він також переконаний, що “у будь-якому випадку перемога весною одного з кланів стимулюватиме їхні амбіції щодо участі в президентських перегонах. При цьому не виключені дострокові президентські вибори восени 2003 року,”

“Безумовно, ці "бої" між Адміністрацією президента і Кабінетом Міністрів позначаться на стані парламенту. Але суттєвих змін (таких, які сталися 24 грудня, коли було прийнято постанову про розблокування роботи Верховної Ради, і, зокрема введено мораторій на перерозподіл комітетів) у вищому законодавчому органі держави не буде”, – вважає Євген ЖОВТЯК.


Версія для друку На першу сторінку