>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/26/200306:10 PM

Тернопільська обласна рада засудила політреформу і підтримала опозицію

Свою жорстку позицію тернопільські депутати заявили через день після того, як новітні більшовики схвалили президентську редакцію змін до Конституції.

На початку бюджетної сесії голова фракції “Наша Україна”, заступник голови Тернопільської обласної організації УНП Володимир БОЛЄЩУК запропонував депутатам висловити своє ставлення до подій у парламенті. Ця пропозиція була включена до порядку денного, а згодом заява, ініційована „Наша Україною”, проголосована як рішення обласної ради.

У заяві депутати розцінюють ухвалення в першому читанні змін до Конституції як „політичний фарс і свідчення того, як влада в Україні ставиться до демократичних процедур та норм”. Поза тим обласна рада заявляє, що прагне здійснення справжніх реформ, які приведуть до реальної зміни політичної системи, але не допустить антиконституційного заколоту та перетворення нашої держави в кримінально-кланову тиранію.

Цей документ підтримало 55 з 98 присутніх депутатів. Цей факт привернув увагу багатьох експертів, адже „Наша Україна” налічує лише 36 депутатів. Місцеві політики стверджують, що факт підтримкм відверто опозиційної прокламації свідчить про те, що частина господарської номенклатури Тернопільщини поступово дрейфує в бік прихильників Віктора ЮЩЕНКА.

З іншого боку, Володимир БОЛЄЩУК пояснює причини позитивного голосування патріотичною налаштованістю більшості депутатів. „Навіть якщо люди знаходяться у владі, у такі моменти вони відчувають за собою плече своїх виборців, у яких іншої думки та ставлення до влади у Києві немає”, — каже голова фракції “Наша Україна”.


Версія для друку На першу сторінку