Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/27/200510:43 AM

ХЕРСОНЩИНА. УНП розгортає передвиборчу кампанію

26 вересня відбулася рада Херсонської обласної організації Української народної партії за участю уповноваженого від Центрального проводу УНП з питань виборчої кампанії по Херсонській області Олександра МОСІЮКА. У раді взяли участь голови районних та міських організацій, керівник міського виборчого штабу УНП Борис БЕЗЗУБ.

Відповідно до ухвали Центрального проводу УНП № 19 «Про підготовку виборчої кампанії УНП» та положення про регіонального уповноваженого ЦП УНП було обрано та подано на призначення керівників районних та міських штабів УНП.

Також Рада Херсонської обласної організації УНП звернулась до політичних сил національно-демократичного спрямування Херсонщини із закликом об’єднатися в один політичний блок для досягнення якнайкращих результатів на місцевих виборах.

При обговоренні загальної політичної ситуації в області та стану справ з підготовки районних організацій партії до виборчої кампанії, було відзначено діяльність Цюрупинської та Голопристанської районних організацій, котрими за останній час було проведено значну кількість політичних акцій.


Версія для друку На першу сторінку