>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


08/31/200705:36 PM

Степан ХМАРА: «КПУ має не вимагати повернення радянського майна, а постати перед міжнародним судом за злочини проти людства»
«КПУ має відповісти за свої злочини перед українським народом та народами інших республік колишнього СРСР, поставши перед міжнародним судом за звинуваченням у злочинах проти людства, а не вимагати повернення майна компартії УРСР», - заявив представник Української народної партії у блоці «Наша Україна-Народна самооборона» Степан ХМАРА. Так політик прокоментував вимогу керівника виборчого штабу КПУ в Луганській області Спиридона КІЛІНКАРОВА повернути комуністам майно, яке було в їх власності до 1991 року. Фракція КПУ на сесії Луганської облради 30 серпня навіть намагалася включити це питання в порядок денний сесії облради.
«Своє майно комуністи здобули за рахунок поту та крові мільйонів українців, - власників конфіскованого комуністами майна катували в концтаборах, знищували в засланні в Сибіру, використовували їх рабську працю на комуністичних новобудовах», - нагадує представник УНП. На його думку, «представники КПУ скучили за часами, коли вони були справжніми королями при злиденному народі».
ХМАРА вважає, що комуністам "слід подумати про лаву підсудних за геноцид українського народу, а не про те, щоб протирати штани в кабінетах колишніх райкомів, обкомів та ЦК КПУ".


Версія для друку На першу сторінку