>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/28/200512:20 PM

Ініціатори всеукраїнської студентської акції «Очисти свій університет» виступають за відставку ректора КНУ ім. Т.Г.Шевченка В.СКОПЕНКА

У п’ятницю, 29 квітня о 12.00 в приміщенні УНІАН відбудеться прес-конференція ініціаторів всеукраїнської студентської акції “Очисти свій університет”. У прес-конференції візьмуть участь представники Української студентської спілки, Всеукраїнської молодіжної громадської організації Українська народна молодь, молодіжної організації ОУН та Молодіжного націоналістичного конгресу.

Українська студентська спілка та Молодіжний націоналістичний конгрес звернулися з листами до Президента України В.ЮЩЕНКА, Прем’єр-міністра Ю.ТИМОШЕНКО, Голови Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією В.СТРЕТОВИЧА з проханням розглянути можливість звільнення ректора КНУ ім. Т.Г.Шевченка В.СКОПЕНКА і сприяти чесним та прозорим виборам нового керівництва КНУ. Також організатори просять сприяти перевірці інформації щодо зловживань керівництва КНУ ім.Т.Г.Шевченка.

Організатори прес-конференції на прикладі проблем КНУ ім. Т.Г.Шевченка прагнуть привернути увагу громадськості до проблем системи вищої освіти України, які залишилися у спадок від попереднього режиму.


Версія для друку На першу сторінку