>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/19/200704:35 PM

Обласні осередки правих партій Львівщини обговорять перспективи об’єднання у День Соборності України
22 січня 2007 року у залі засідань Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, 2-й поверх) о 14.00 розпочнеться круглий стіл Львівських обласних організацій що представляють праву ідеологію. В круглому столі, який зініціювали Львівські обласні організації Української народної партії та Народного Руху України з нагоди 88-ї річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину соборну Українську Державу, візьмуть участь представники керівних органів Львівська обласна організація УНП, НРУ, ВО «Свобода», КУН, УРП «Собор», ХДС. О 13.00 відбудеться спільне покладання квітів до пам’ятника Михайлові Грушевському.
Як повідомив голова обласної організації УНП Богдан КОЗАК, під час круглого столу буде обговорено перспективи консолідації правих сил на Львівщині та можливість подальшого об’єднання в єдиний політичний блок або партію. «Ми маємо намір створити робочий координаційний орган, який сприяв би подальшому діалогу між правили силами в області, а також звернутися до вищих партійних керівних органів із закликом виробити спільні принципи та механізми об’єднання. Готується звернення до Президента України щодо ініціювання внесення змін до Закону України «Про політичні партії», які б забезпечили можливість об’єднання декількох партій в одну» - відзначив КОЗАК.
Обласні організації УНП, НРУ, ВО «Свобода», КУН, УРП «Собор», ХДС планують прийняти спільну заяву і відреагувати на політичну ситуацію, що склалася в Україні та антидержавницької поведінки правлячої коаліції.
Проведення круглого столу правих партій на обласному рівні є черговим кроком реалізації ініціативи УНП щодо об’єднання «знизу». Протягом трьох місяців у Львівській області було проведено понад 20 таких круглих столів у районах області, які показали позитивне ставлення усіх низових осередків партій правого спрямування до об’єднання.


Версія для друку На першу сторінку