Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/25/200702:46 PM

Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ: “Схвалений ЄС проект спрощеного варіанту євроконституції, безумовно, полегшить вступ України в ЄС”
Самміт ЄС 23 червня схвалив новий проект євроконституції під робочою назвою „Договір про реформи”. Новий проект не передбачає обмежень суверенних прав держав – членів ЄС на користь ЄС в цілому, - заявив представник Блоку “Рух-Українська правиця” кадровий дипломат Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ. – Ці, фактично ініційовані Польщею, компромісні рішення є позитивом для України, оскільки знаменують перемогу національного інтересу”.
“Очевидно, саме праві сили в керівництві держав-членів ЄС не могли допустити ухвалення первинного варіанту договору, згідно якого ЄС набував би окремих ознак, характерних для єдиної держави, - зокрема єдиний прапор та гімн”, - наголошує СОКОЛОВСЬКИЙ. Крім того, за словами дипломата, “рішення самміту суттєво спрощує процедуру вступу до організації”. Політик вважає, що “Україна, яка має унікальний шанс в найближчому майбутньому отримати членство в ЄС, завдяки Договору про реформи, зможе ефективніше використовувати свої переваги для захисту власного національного інтересу”. За його словами, це „потужний додатковий стимул для всіх гілок української влади об’єднати зусилля для спільної реалізації євроінтеграційного курсу України”. „В цьому контексті своє вагоме слово має сказати українське суспільство вже на найближчих виборах”, наголошує СОКОЛОВСЬКИЙ.
Після тривалих переговорів, на самміті глав держав ЄС 23 червня було ухвалено рішення про прийняття спрощеного варіанту Євроконституції. Зокрема, було виключено пункти про спільний гімн і прапор, розширено вплив національних парламентів на загальноєвропейську політику, знято обмеження на кількість нових членів ЄС.


Версія для друку На першу сторінку