>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/26/200702:50 PM

Олег ФОМУШКІН: „Відміна 30 вересня безкоштовного проїзду у Великій Ялті не допоможе Партії регіонів отримати додаткові голоси інвалідів та малозабезпечених кримчан”
Ознакою того, що "Партія регіонів не впевнена у своїй перемозі в Криму і, зокрема, в Ялті, а тому прагне фактично силою „заганяти” людей на виборчі дільниці” розцінює голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН заяву голови Кримського виборчого штабу Партії регіонів Олексія БОЯРЧУКА, в якій той вимагає скасувати ініціативу ялтинських перевізників щодо безкоштовного проїзду 30 вересня на Південному березі Криму з 8 до 16 години. Перевізники висловили готовність допомогти кримчанам дістатися в день виборів до дільниць.
Мотивуючи своє несприйняття ініціативи перевізників тим, що безкоштовний проїзд стимулюватиме до поїздки не на виборчі дільниці, а на дачі та в санаторії, "регіонали" вимагають перевозити громадян у день виборів, як завжди, за гроші.
„БОЯРЧУК сьогодні виступає проти того, до чого сама ж Партія регіонів закликала декілька тижнів тому – зробити так, щоб неповносправні громадяни не мали труднощів прибути на виборчі дільниці та проголосувати,” – наголошує голова Кримської УНП.
Олег ФОМУШКІН вважає, що "причиною провалу „регіоналів” в Криму скоріше буде не ініціатива перевізників, а відверта непослідовність Партії регіонів, яка протягом однієї виборчої кампанії кардинально змінює не лише зовнішньополітичні вектори, а навіть не здатна дотримати однієї лінії у таких простих речах, як "допомагати чи не допомагати неповносправним та малозабезпеченим дістатися до виборчих дільниць?" - "виявляється, сьогодні "регіоналам" уже байдуже: чи зможуть тисячам кримчан, які обмежені фізично або фінансово і працюють далеко від своєї виборчої дільниці, реалізувати своє виборче право".
Ще однією причиною прогнозованої втрати голосів ПР на півострові Олег ФОМУШКІН називає "недолуге керівництво кримської влади, яка за декілька років перетворила перлину України в приватну власність російських та українських олігархів".
„Якщо виборець прагне проголосувати за політичну силу, то не проміняє цю можливість на поїздку на пляж. Якщо прагнення відпочити сильніше за симпатію до політичної сили, то жодні маніпуляції не заженуть людину на виборчу дільницю і тим більше – не змусять поставити галочку навпроти цієї партії" – зазначає голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.


Версія для друку На першу сторінку