Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/14/200602:25 PM

Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ: «Борис ТАРАСЮК має рацію – він констатував відсутність національного імунітету»

«Заяви про те, що українська парламентська криза організована ззовні – констатація того, що в Україні не зуміли її упередити. Україна, як і будь-яка інша негігантська держава завжди є предметом розробки планів іноземними країнами, тому успіх держави залежить від того, наскільки місцева влада дозволяє іноземцям реалізовувати свої сценарії», - так прокоментував заяву міністра закордонних справ України Бориса ТАРАСЮКА про те, що «парламентська криза в Україні організована ззовні» дипломат, голова Секретаріату Української народної партії Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ підтверджує думку про зовнішні впливи на кризу в українському парламенті, однак, переконаний він, «Москва, як і будь-яка інша столиця великої держави, завжди якимось чином здійснює зовнішню політику, в тому числі щодо України».

Разом з тим, зазначає Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ, «за 15 років в українській владі, на відміну, наприклад, від Балтійських країн, так і не вироблено стійкого імунітету проти зовнішніх і внутрішніх антидержавних сил». «Це стало можливим тому, що українська влада у своїй більшості так і не стала патріотичною, - перевага надавалася чиновникам-пристосуванцям, які, насамперед, дбають про себе, а про національні державні інтереси – за залишковим принципом», - резюмував він.


Версія для друку На першу сторінку