>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/27/200604:55 PM

УНП та НРУ захищатимуть інтереси українців Криму на `особливій території країни, де перебувають російські війська`


Спільне засідання керівних органів – Рад – Кримських організацій Української народної партії та Народного руху України відбулося у Сімферополі. Це перше спільне засідання Рад Кримських організацій УНП та НРУ, проведене після підписання 20 грудня лідерами партій Декларації про відновлення організацйної єдності.
На засіданні були також присутні представники від товариства “Просвіта”, Кримської організації політв’язнів та репресованих, ПРП, “Пори”, Кримського координаційного центру прав людини ім.П.Григоренка, професори та викладачі вищих навчальних закладів, шкіл Криму.
Як повідомив Олег ФОМУШКІН, під час зборів виступаючі наголошували, що "протягом п’ятнадцяти років офіційний Київ фактично не звертав жодної уваги на інтереси більш ніж півмільйона українців Криму, - саме така кількість зафіксована останнім офіційним переписом". Проте, за його словами, «Крим є особливою територією країни через перебування на півострові окупаційних військ Російської Федерації, і кримчани постійно відчувають втручання поважного сусіда, який намагається в будь-який спосіб посилити свій вплив". "Тому ми повинні об’єднуватися і докласти своїх зусиль до унеможливлення присутності окупантів», - зазначив голова Кримської організації УНП.
Учасники зборів ухвалили рішення про створення спільного оргкомітету, до складу оргкомітету увійшли керівники Кримських організацій політичних партій, громадських організацій, викладачі вищих навчальних закладів та шкіл Криму.


Версія для друку На першу сторінку