>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/27/200705:53 PM

Ярослав ДЖОДЖИК: «Скнилівська трагедія, як і «фосфорна катастрофа» на Львівщині, свідчать про нехтування безпекою громадян»
«Навчена гіркім досвідом катастроф, українська влада при організації заходів від відпочинкових – до стратегічних, перш за все, зобов’язана зважати на безпеку громадян», – так прокоментував п’яту річницю Скнилівської трагедії голова центрального штабу „Правиці”, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК.
Від імені УНП він висловив «співчуття рідним та близьким жертв трагедії», підкресливши, що «останнім часом українці все частіше потерпають від халатності представників влади, які за законом мають їх захищати». Джоджик нагадав, що «техногенні аварії в Україні не припиняються, -- майже щомісяця відбуваються трагедії на шахтах, напередодні п’ятиріччя Скнилівської трагедії сталася «фосфорна катастрофа» на Львівщині». На думку політика, «в гонитві за показовістю, додатковим прибутком, зазвичай забувається головний принцип – безпека громадян, їх здоров’я та життя».
Довідково: 27 липня 2002 року о 12 годині 45 хвилин на аеродромі „Скнилів” у Львові, під час виконання демонстраційного польоту, зазнав катастрофи літак СУ-27УБ. Стався вибух, внаслідок якого загинули 77 осіб, 19 з них - діти. Було травмовано 116 осіб.


Версія для друку На першу сторінку