>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/27/200701:54 PM

Степан ХМАРА: „Якщо соціалісти не пройдуть до Верховної Ради, вони автоматично вважатимуть дострокові вибори недійсними, а суспільство – недозрілим до свідомого вибору”
«Цілеспрямованими діями на зрив виборів» назвав представник Української народної партії у блоці «Наша Україна–Народна самооборона» Степан ХМАРА заяви соціалістів щодо наміру оскаржити результати виборів, незалежно від їхніх підсумків. Як відомо, днями таку заяву зробив лідер СПУ Олександр МОРОЗ. Він та його соратники наголошують, що «суспільство не готове до позачергових виборів».
«Соціалісти, які за прогнозами більшості експертів, не мають шансів потрапити до парламенту, уже зараз анонсують свій намір вимагати оскарження результатів виборів за прикладом своїх попередників з ВКП(б)», - вважає ХМАРА. Політик нагадав, що «свого часу більшовики розганяли селянські та робітничі ради, якщо до них потрапляла недостатня кількість їхніх представників, посилаючись на недозрілість суспільства до свідомого вибору». На думку ХМАРИ, «хоч сьогодні не 1917-й рік, але методи комуністичної диктатури не забуті», проте, вважає він, "ленінські методи в наш час уже не спрацьовують".
Він також надав про «міну», яку "дбайливо заклала під новий склад парламенту СПУ", подавши в КС позов щодо визнання недійсними всіх чотирьох указів Президента про розпуск парламенту п’ятого скликання. Проте ХМАРА вважає, що СПУ та їхні союзники по кризовій коаліції «навряд чи отримають політичний зиск навіть у разі позитивного рішення корумпованого КС». «У такому разі Президент змушений буде взяти управління країною на себе, оскільки і новий, і старий склади Верховної Ради виявляться нелегітимними, а проводити чергові парламентські вибори Конституція забороняє, як мінімум, рік», - наголосив політик.
ХМАРА порадив СПУ "не грати в «політичну рулетку», втягуючи країну в чергову політичну кризу, а вже зараз почати ґрунтовно аналізувати реальні причини поразки соціалістів на нинішніх виборах".


Версія для друку На першу сторінку