>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/28/200505:15 PM

ПРИКАРПАТТЯ. УНП заявила про повну політичну відповідальність на Снятинщині

Голова Снятинської райдержадміністрації, представник Української народної партії Роман БІЛИК склав свій звіт за перших 100 днів роботи на посаді. Нова районна влада, яка складається з представників УНП (усі заступники, включно з першим, є українськими народниками), заявила про повну політичну відповідальність на Снятинщині.

За словами Романа БІЛИКА, економічна ситуація у Снятинському районі залишається складною, оскільки понад 10 тисяч жителів виїхало за межі України на заробітки, і за цим показником район, на жаль, залишається “лідером” в Івано-Франківській області.

“Снятинський район – далеко не лідер щодо залучення інвестицій, бо раніше вони переважно йшли туди, де є промисловість, - у Калуш, Надвірну, Коломию”, - визнає Роман БІЛИК, але, на його думку, ситуація може змінитися на краще, бо “є сигнали, що інвестиції надходитимуть і в сільське господарство”, тож і в Снятинський район, який, як сільськогосподарський, теж поки фінансувався за залишковим принципом.

На думку Романа БІЛИКА, важливо зробити замкнутий цикл переробки, розвинути тваринництво, втримати “на плаву” те, що нині є. Залишається проблемою Снятинський сирзавод, який нині не працює. Йде тривала судова процедура, але місцева влада впевнена, що скоро вона закінчиться і почнеться робота. Уже є інвестори, які висловили бажання вкласти гроші у снятинське підприємство. Крім того, вдалося залучити інвестиції німецької сторони у підприємство з виробництва тростянецької мінеральної води. У район також хочуть прийти польські інвестори, щоб відкрити підприємство з виробництва макаронів.

Проте, як зазначає Роман БІЛИК, інвестиції поки що надходять переважно від українського інвестора. Він відзначив птахофабрики «Варто», «Снятинська нова».

Голова райдержадміністрації відзначив, що люди в районі більш охочіше беруть обробляти землю, сільськогосподарські виробники, фермери беруть кредити, і є перспектива, що з осені значна частина цих земель буде залучена у виробництво.


Версія для друку На першу сторінку