>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/19/200701:30 PM

Ярослав ДЖОДЖИК пропонує МОРОЗУ спільно з КПУ та Партією регіонів `скинутися` на відшкодування рахунків за експлуатацію приміщення ВР 4 та 20 вересня
"Розглянути питання про орендну платню за використання державних приміщень для приватних заходів" вважає за доцільне заступник голови Української народної партії, представник блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Ярослав ДЖОДЖИК у зв'язку зі звичкою, яка з'явилася в екс-спікера Олександра МОРОЗА після розпуску парламенту: проводити “пленарні засідання” Верховної Ради. Як відомо, на 20 вересня депутати колишніх фракцій КПУ, СПУ та Партії Регіонів планують розглядати проект держбюджету.
"Зібрання, призначене на 20 вересня, не лише не матиме наслідків для законодавства, а й буде незаконним витрачанням бюджетних коштів на електроенергію, роботу електронних систем та зв’язок, витратні матеріали, транспорт. Адже парламенту, як правочинного депутатського корпусу, не існує, а от кошти, витрачені на засідання 4 та 20 вересня – цілком реальні", - наголошує Ярослав ДЖОДЖИК.
Відтак він радить голові Верховної Ради V скликання МОРОЗУ та керівникам господарства парламенту "негайно сформувати рахунки на відшкодування вказаних витрат і виставити їх рівними частками кожному з учасників зібрання колишніх депутатів, включно з самим МОРОЗОМ". "Якщо таке відшкодування забезпечене не буде, винуватці можуть бути притягнуті до відповідальності за нецільове використання коштів", - вважає Ярослав ДЖОДЖИК.
"Судячи з того, що в приватних цілях у нас можна використовувати не тільки літаки МЧС, але й приміщення парламенту, в Україні знов встановлюється соціалізм радянської доби, коли високі чиновники діяли за принципом: "все довкола – народне, все довкола – моє"," – зазначає Ярослав ДЖОДЖИК.
Він також наголошує, що "до відповідальності можуть бути притягнуті політики та інші громадяни, які публічно заявляють про “пленарні засідання” Верховної Ради, “сесії” тощо". "Генеральна прокуратура та Служба Безпеки України мають дати правову оцінку подібним заявам, відштовхуючись від таких понять, як “перевищення службових повноважень” та “перешкоджання проведенню виборів”," – вважає Ярослав ДЖОДЖИК.


Версія для друку На першу сторінку