>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


08/30/200601:53 PM

УНП хоче відтворити на Полтавщині `Силу народу`

Ініціювати створення Об'єднання депутатів місцевих рад Полтавщини "Сила народу" має намір Українська народна партія. Як повідомив голова Полтавської УНП Сергій СОЛОВЕЙ, з такою пропозицією має намір звернутися до колишніх колег по коаліції "Сила народу" зразка 2004 року збори депутатів місцевих рад Полтавщини від Української народної партії. Збори заплановано провести 3 вересня у районному центрі Карлівка.

Представники УНП в місцевих органах влади Полтавщини мають намір задекларувати свою позицію в умовах переходу партії в опозицію до Верховної Ради та уряду, а також створити постійно діючий "Координаційний центр депутатів місцевих рад Полтавщини від УНП".

Учасники зібрання мають намір запропонувати партіям та блокам державницького спрямування – а це переважно ті, що 2004 року спільно працювали в коаліції "Сила народу" - "Програмові засади для спільного обстоювання у місцевих радах".

На переконання обласного керівництва УНП, програма "10 кроків назустріч людям" – та основа, яка може об'єднати колишніх колег по "Силі народу".

Збори відбудуться у Карлівці, яка, за словами Сергія СОЛОВ'Я, донедавна вважалась "неформальною столицею області для СДПУ(о) і Партії регіонів". Сьогодні міським головою Карлівки є член УНП Сергій ЯКОВЕНКО.

Подія відбудеться у переддень відкриття політичного сезону – 5 вересня розпочне роботу сесія Верховної Ради.


Версія для друку На першу сторінку