Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/29/200304:32 PM

ДОНЕЦЬК: Слов’янська партія лякає Донеччину приїздом ЮЩЕНКА

“Уже тиждень Слов'янька партія розповсюджує листівки, лякаючи жителів Донецької області приїздом Віктора Ющенка 31 жовтня в Донецьк. А під час засідання Донецької обласної політичної консультативної ради, присвяченої питанням житлово-комунальної реформи, голова партії БАЗИЛЮК виступив з провокаційною заявою щодо з’їзду блоку “Наша Україна””, - повідомив голова Донецької обласної організації Української Народної Партії Анатолій ГЕРАСИМЧУК.

У відповідь від імені 13-и партійних організацій, які входять до складу Донецької обласної політичної консультативної ради, Анатолій ГЕРАСИМЧУК передав голові Донецької облдержадміністрації Звернення.

“З ініціативи голови Донецької обласної державної адміністрації утворена Донецька обласна політична консультативна рада, яка покликана сприяти досягненню громадського спокою і злагоди в нашому регіоні. На жаль, з боку деяких екстремістських сил вже неодноразово робляться спроби створити штучний конфлікт на основі мовного і національного питання. Подібні провокації ведуть до політичного протистояння в Донецькій області, породжують негативні спалахи емоцій в суспільстві”, - говориться у Зверненні. У ньому зазначено, що напередодні Всеукраїнського з’їзду блоку “Наша Україна” “політичні екстремісти планують акції протистояння”.

Голови обласних організацій політичних партій звернулися до громадян Донецької області “не піддаватися на провокації, зберігати громадський мир і спокій”.

Заяву підписали керівники обласних організацій Української Народної Партії, НРУ,”Собору”, “Батьківщини”, “Солідарності”, ПРП, ХДС та ін.


Версія для друку На першу сторінку