>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/28/200506:00 PM

З’їзд УНП вніс корективи до керівного складу партії

Кадрові корективи у керівний склад партї вніс VІ, звітно-виборчий з’їзд Української народної партії, який відбувся 26 лютого в Києві, у Національному палаці “Україна”.

Таємним голосування на наступний термін головою партії було обрано Юрія КОСТЕНКА – за нього проголосувало 2 288 делегатів, проти – 141. Загальна кількість делегатів, що прибули на з’їзд, становила 2 702 особи.

Голову Львівської обласної організації УНП Олексу ГУДИМУ, керівника Секретаріату УНП Богдана СОКОЛОВСЬКОГО та голову Аналітичної ради УНП Олександра МОСІЮКА обрано заступниками глови Української народної партії. Заступникаим голови УНП є також Іван ЗАЄЦЬ, Олександр СЛОБОДЯН, В’ячеслав КИРИЛЕНКО та Антон БУТЕЙКО. Необхідність збільшення числа заступників викликана суттєвим збільшенням за останній рік партійного членства – з 50 тисяч до 120 (це число включає як громадян, що отримали партквитки, так і тих, що написали офіційні заяви на вступ до партії).

Корективи внесено до складу Центрального проводу УНП, а також до Ради партії. Так, до складу Центрального проводу обрано Миколу СИДОРЕНКА, шеф-редактора газети “Народне слово” Михайла БАТОГА, заступника голови Івано-Франківської обласної організації УНП Зінаїду БОЛЮК, заступника голови Київської обласної організаії УНП Миколу СТЕЛЬМАХА, заступника голови Волинської обласної організації УНП Миколу ПАСАМАНА, Федора ПЕНДЕРЕЦЬКОГО, Володимира АНТОШЕВСЬКОГО.

До складу Ради партії, яку очоює Іван ДРАЧ, також увійшли зокрема колишній посол України в країнах Бенілюкс та Великій Британії, суддя міжнародного суду в Гаазі Володимир ВАСИЛЕНКО та екс-посол України в Грузії Степан ВОЛКОВЕЦЬКИЙ.

Новий склад Правління УНП буде обрано Центральним Проводом на його наступному засіданні.


Версія для друку На першу сторінку