>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/30/200401:20 PM

Голова Калуської міськрайонної організації інвалідів відмовилася від грамоти міністра

За словами члена проводу Івано-Франківської обласної організації Української народної партії, голови Калуської міськрайонної організації інвалідів Олени БІЛОУС, вона це зробила через незадовільну політику влади щодо соціально незахищених верств населення.

Калуська міськрайонна організація інвалідів разом з Коломийською організацією була визнана кращою на Прикарпатті і удостоїлася грамоти міністра праці та соціальної політики ПАПІЄВА.

А днями рада Калуської міськрайонної організації інвалідів, проаналізувавши стан виконання Указу Президента “Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів і програму професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями до 2006 року і їх соціальна підтримка”, прийняла звернення до міністра праці та соціальної політики, голови Івано-Франківської ОДА та міського голови Калуша. Інваліди вимагають надати пільги інвалідам І групи та інвалідам з дитинства І та ІІ груп у розмірі 50% від встановленого тарифу на комунальні послуги, погрожуючи проведенням акцій протесту.


Версія для друку На першу сторінку