>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/28/200506:59 PM

УНП має намір брати участь у виборах-2006 у блоці з правоцентристськими партіями

“Перемогу національно-демократичних сил на виборах до Верховної Ради України 2006 року та проведення успішних виборів до місцевих рад та на посади керівників органів місцевого самоврядування” вважає своїм найважливішим завданням на найближчу перспективу Українська народна партії. Про це йдеться в Ухвалі VI з’їзду Української народної партії, який відбувся 26 лютого в Києві, в Національному палаці “Україна”. У документі зазначено, що “Українська народна партія братиме участь у виборах 2006 року в блоці з політичними партіями національно-демократичної, правоцентристської орієнтації або самостійно”.

У зв’язку з цим З’їзд уповноважив Центральний Провід УНП “ухвалити, залежно від політичної ситуації перед початком виборчого процесу, відповідні рішення щодо конкретної форми участі УНП у виборах”. А партійним організаціям та іншим структурним підрозділам Української народної партії доручено “забезпечити співпрацю із спорідненими політичними силами для реалізації Програми УНП та програми Президента України Віктора ЮЩЕНКА”.

В Ухвалі зазначено, що “Українська народна партія є політично відповідальною за реалізацію програми Президента В.ЮЩЕНКА адекватно представництву УНП в органах державної влади на всіх рівнях”.

Враховуючи зміни, що відбулися після виборів Президента України, “структуризацію політичних сил у Верховній Раді України та кон’юнктурне перейменування партій”, Правлінню УНП та голові партії доручено вжити “належних заходів для підвищення ролі Української народної партії в парламенті”.

З’їзд розглянув звіт голови Української народної Партії Юрія Костенка за звітний період з 25 січня 2003 року по 26 лютого 2005 року. Делегати констатували, що «головне завдання партії, поставлене попереднім звітно-виборним з’їздом, Українська народна партія виконала, зробивши вагомий внесок у перемогу національно-демократичних сил на виборах Президента України 2004 року”, і “головним здобутком партії за цей час стало усунення антинародного політичного режиму – завдяки провідній ролі політичних сил національно-демократичного спрямування”.

“Перемога Помаранчевої революції, на яку активно працювали члени УНП, докорінно змінила українське суспільство. Обрання нашого кандидата Віктора Ющенка на посаду Президента України відкрило перспективу побудови національної, демократичної, правової, соціальної держави європейського типу України”, - йдеться в Ухвалі.

Серед пріоритетних завдань Української народної партії на наступний період у документі з’їзду визначено “забезпечення незворотного характеру демократизації суспільного життя та підвищення добробуту громадян України”, “вдосконалення механізму демократичного формування та прозорої діяльності органів влади в Україні”, “безумовне виконання законодавства України про повноцінне функціонування української мови як державної”, “утвердження соціально орієнтованої і екологічно безпечної ринкової економіки”, а також “здійснення програмових засад партії, спрямованих на реалізацію головних аспектів національної безпеки України, зокрема, шляхом набуття нашою державою повноправного членства в НАТО та Європейському Союзі”.


Версія для друку На першу сторінку