>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/29/200501:56 PM

ПРИКАРПАТТЯ. Снятинські українські народники взяли на себе повну політичну відповідальність за ситуацію в районі

Відбулися урочистості з нагоди 5-річчя Снятинської організації Української народної партії, в яких взяли участь голова Івано-Франківської обласної організації УНП Віктор АНУШКЕВИЧУС та голова Снятинської райдержадміністрації, член фракції УНП в обласній раді Роман БІЛИК.

Віктор АНУШКЕВИЧУС, зокрема, зазначив, що Снятинська організація - одна з найбільших в області. Членами організації є 1170 краян. Офіційно зареєстровано 45 первинних партійних осередків. Він також нагадав, що зі зміною влади в Україні члени УНП обійняли 2 посади голів РДА, і одну з них посів колишній завідувач дитячого відділення Заболотівської райлікарні, депутат Івано-Франківської обласної ради Роман БІЛИК. Нині троє його заступників (включно з першим) - також члени Української народної партії. Нова влада Снятинщини, яку представляють українські народники, вже заявила про повну політичну відповідальність за ситуацію в районі”, - наголосив він.

В рамках відзначення 5-річчя з часу створення Снятинської організації УНП відбулася зустріч голови обласної партійної організації з активом районної організації, владою та громадськістю району. Загалом новий голова прикарпатських українських народників уже побував на зустрічах із партійним активом у Калуші, Богородчанах, Надвірні, Верховині, Косові, Тлумачі, Тисмениці, Яремчі.


Версія для друку На першу сторінку