>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/22/2003

Валерій АСАДЧЕВ: “Півмільярда за політичну реформу”“Політична реформа Президента коштуватиме 500 млн. грн. за найскромнішими підрахунками”, - вважає народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ. “Ця сума включає в себе утримання “додаткової палати” та проведення кількох референдумів по прийняттю законів (відповідно до пропозицій Президента)”, - конкретизує депутат.

Аргументуючи свої розрахунки, Валерій АСАДЧЕВ говорить: “Кількість народних депутатів зменшиться з 450 до 381. Але сума коштів на їх утримання збільшиться щонайменше на 100 млн. грн., оскільки потрібно буде утримувати нову палату – Палату регіонів. А це: новий апарат палати; нові комітети, приміщення, обладнання для них; нові апарати комітетів; зал для засідань; відрядження - ще одна половина Верховної Ради. (Розрахунок “нової суми базується на цьогорічних даних: фінансування Верховної Ради на рік - 226 787,7 тис. грн., Президента України – 333 958,0 тис. грн.)”.

Величезною статтею витрат стане проведення референдумів по прийняттю законів з попереднім збиранням трьох мільйонів підписів (ст..74 Конституції з пропозиціями Президента України), а також “повторне обрання нижньої палати Верховної Ради, яку, відповідно до пропозицій Президента, можна розпустити у трьох “запрограмованих гарантом” випадках”. На думку Валерія АСАДЧЕВА, це коштуватиме “близько 500 млн. грн. (виходячи з даних ЦВК про вартість парламентських виборів 2002 року - 280 472, 1 тис. грн.”.

Таким чином, “передача влади в руки однієї людини, коштуватиме українському народові щонайменше півмільярда гривень”, - заявляє Валерій АСАДЧЕВ, і пропонує “використати їх більш раціонально – на збільшення зарплат і пенсій”.