Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/27/200312:20 PM

Віталій ШЕВЧЕНКО про користь від “позбавлення політичного диктату з боку АП як центру політичної цензури”


Постанову за підсумком розгляду річного звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2002 рік ВР прийняла минулого четверга, 22 травня, коли, як вперше за всі роки існування цього органу профільний комітет позитивно оцінив діяльність “парламентської четвірки” (В.ШЕВЧЕНКО – “Наша Україна”, В.ПОНЕДІЛКО - КПУ, В.МАНЖОСОВ – “Регіони України”, Т.ЛЕБЕДЄВА – “Трудова Україна” та ін.) і запропонував звіт схвалити.
Результат голосування – 408 голосів “за” – заступник голови Національної ради Віталій ШЕВЧЕНКО вважає “просто феноменальним як для питань, пов’язаних з вічно скандальною Нацрадою”.
“Це наслідок вдало знайденого політичного консенсусу в парламенті щодо представників Верховної Ради у важливому конституційному органі. І справа, гадаю, не в симпатіях до підзвітних представників головних політичних сил, а в результатах їхньої роботи та в діяльності всього органу. Це зайвий раз засвідчує, що ситуація у сфері ЗМІ навіть за короткий час може відчутно поліпшитися, якщо керівний орган позбувається політичного диктату з боку президентської адміністрації – нинішнього центру політичної цензури”, - зазначив, коментуючи схвалення парламентом річного звіту Нацради, Віталій ШЕВЧЕНКО

Версія для друку На першу сторінку