Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/15/2003

Триває протистояння Київської влади і мешканців будинку по пр.Перемоги, 96.На 16 квітня о 19:30 призначена спільна зустріч мешканців будинку по пр. Перемоги, 96, що з відома міської влади перебуває в екстремальних умовах (без газопостачання та телефонного зв’язку) з місцевою владою. Незаконне відключення газопостачання та телефонного зв’язку в будинку по пр. Перемоги, 96 , вважають його мешканці, стало наслідком їх боротьби із свавіллям столичних чиновників. Після тритижневих пікетів столичної адміністрації мешканцями будинку, київська влада в особі депутата міськради, заступника голови Київської міської держадміністрації Михайла ГОЛИЦІ, нарешті погодилася на продовження діалогу з пікетуючими в “мирних умовах”.

Зустріч відбуватиметься безпосередньо біля “потерпілого” будинку. На зустріч запрошуються журналісти.

До історії питання. З початку 70-х рр. гуртожиток по пр. Перемоги, 96 знаходився на балансі заводу “Авіант” і призначався для проживання в ньому працівників заводу. У 2001 р, відповідно до розпорядження КМДА № 1658, даний будинок був внесений в перелік об’єктів, що підлягають реконструкції. Згідно з чинним законодавством, мешканці будинку, що буде реконструйовано, мають бути переселеними в інший будинок з не гіршими санітарно-технічними умовами проживання. Проте, запропоноване владою місце переселення - будинок № 1/3-а по вул. Новоукраїнській - вимогам законодавства не відповідає (До речі, мабуть розуміючи це, заступник директора по переселенню КП “Спецжитлофонд” Янченко Г.Л. не дозволив проводити перевірку санітарно-технічних умов “нового житла” створеній комісії).

Для вирішення проблеми примусового переселення мешканці гуртожитку звернулися до Шевченківського районного суду. Також, опікуючись проблемами своїх виборців, до Прокуратури Києва направив депутатське звернення і народний депутат України Валерій Асадчев. Самі ж громадяни вирішили вдатися до більш радикальних заходів – третій тиждень поспіль вони пікетують міську адміністрацію з вимогою припинити чиновниче свавілля. Депутатське звернення до мера Києва Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА направив також народний депутат України, обраний по 220 виборчому округу, в межах якого знаходиться даний будинок, Валерій АСАДЧЕВ.

Однак беззаконня продовжується. 27 березня, повернувшись з чергового пікету, мешканці гуртожитку виявили, що до їхнього будинку було припинено газопостачання. 14 квітня – будинок було позбавлено телефонного зв’язку.


Версія для друку На першу сторінку