>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


МОВЧАН Павло Михайлович / Коментарі


07.03.2006 Павло МОВЧАН: `Рішення сесії Харківської міськради про надання російській мові статусу „регіональної” є зазіханням на Конституцію”
„Це вже не перший прецедент порушення Конституції місцевими радами”, - прокоментував рішення сесії Харківської міськради про надання російській мові статусу „регіональної”, народний депутат, голова „Просвіти”, кандидат у депутати від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Павло МОВЧАН. „Я вкотре дивуюся, що чиниться беззаконня – порушення Конституції, а ми спокійно спостерігаємо за цим”, - зауважив народний депутат.

02.03.2006 Павло МОВЧАН: «Я переконаний - Винники і Мостиська оберуть міськими головами дуже гарних, професійних українських жінок»
Саме так закінчив свій виступ 26 лютого у Винниківському будинку культури «Дозвілля» народний депутат України, голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Павло Мовчан. Зустріч відбувалася у переповненому залі.

29.09.2005 Павло МОВЧАН: «Функції з державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств уже давно слід було передати Міністерству юстиції України»
«Те, що відтепер на Міністерство юстиції буде покладено функції з державної реєстрації друкованих засобів масової інформації, є великим позитивом, але це слід було зробити вже давно», - так прокоментував представник фракції Української народної партії, голова товариства «Просвіта» Павло МОВЧАН указ, підготовлений Секретаріатом Президента «Про вдосконалення державного управління в інформаційній сфері» від 26 вересня. В ньому, зокрема, говориться: «З метою підвищення ефективності реалізації державної мовної політики встановити, що головним (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної мовної політики є Міністерство культури і туризму України. Кабінету Міністрів України в місячний термін вирішити в установленому порядку питання щодо покладення на Міністерство юстиції України функцій з державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств».

14.09.2004 Павло МОВЧАН: “Зовнішньою політикою України керують “кризові менеджери” АП”
“Під час під час Дня уряду, присвяченого новим напрямкам співробітництва України і ЄС у зв'язку з його розширенням, не було майже жодного європейського дипломата. Це свідчить лише про одне – це чергова декорація, димова завіса, випущена урядом для того, аби ще раз “відбути номер” перед прихильниками європейської інтергації України і бодай на словах переконати, ніби в Україні влада щось робить для того, щоб ми рухалися до ЄС та європейських стандартів життя”, - зазначив член політичної групи Української народної партії, народний депутат Павло МОВЧАН, оцінюючи проведення сьогодні в парламенті Дня Уряду про нові напрями співробітництва України з Європейським Союзом у зв’язку з розширенням ЄС у контексті зовнішньої політики України.

13.05.2004 МОВЧАН лобіює інтереси кримського україномовного видання “Кримська світлиця”
З пропозицією відновити державну фінансову підтримку всеукраїнської громадсько-політичної та літературної газети “Кримська світлиця” звернувся до Міністерства фінансів України перший заступник голови Комітету ВР з питань культури і духовності, член політичної групи Української народної партії, голова товариства “Просвіта” Павло МОВЧАН. Результатом цього звернення став підготовлений Держкомтелерадіо за погодженням з Мінфіном проект Закону “Про внесення змін до статті 54 Закону України “Про державний бюджет України на 2004 рік” щодо спрямування бюджетних призначень за бюджетною програмою 1701100 “Фінансова підтримка преси” на фінансову підтримку як дитячих періодичних видань, так і газети “Кримська світлиця”. Законопроект подано на розгляд Верховної Ради України (реєстраційний № 5413 від 15.04.04).

25.03.2004 Павло МОВЧАН вимагає від Генпрокурора розібратися з причетністю правоохоронних органів на Полтавщині до виробництва і збуту фальсифікованого коньяку
Павло МОВЧАН вимагає від Генпрокурора розібратися з причетністю правоохоронних органів на Полтавщині до виробництва і збуту фальсифікованого коньяку

10.03.2004 Президент пообіцяв Павлу МОВЧАНУ спорудити пам’ятник героям Крут?
Лист-відповідь на свій депутатський запит з приводу будівництва пам’ятника героям Крут отримав з Адміністрації президента перший заступник голови Комітету ВР з питань науки та освіти, член політичної групи Української народної партії, голова товариства “Просвіта” Павло МОВЧАН.

27.01.2004 Павло МОВЧАН направив депутатське звернення Віктору ЯНУКОВИЧУ щодо скасованих пільг по ПДВ для української книжки і отримав відповідь від Дмитра ТАБАЧНИКА
Кабінет Міністрів України доручив Міністерству фінансів розглянути питання поновлення пільг по ПДВ на українську книгу. Така інформація міститься у відповіді віце-прем‘єра Дмитра ТАБАЧНИКА на депутатське звернення першого заступника голови Комітету ВР з питань культури і духовності, члена політичної групи Української народної партії, голови товариства “Просвіта” Павла МОВЧАНА до прем'єра Віктора ЯНУКОВИЧА.

10.11.2003 Павло МОВЧАН вимагає показати на УТ-1 “заборонені” парламентські слухання від 5 листопада, які є в запису телебачення ВР України
“Проявом агонії нині діючої влади в Україні” вважає факт заборони трансляції парламентських слухань на тему “Духовна криза суспільства та шляхи її подолання”, що відбулися 5 листопада у Верховній Раді, ініціатор цих слухань, перший заступник голови Комітету ВР з питань культури духовності Павло МОВЧАН

27.05.2003 Міносвіти пообіцяло Павлу МОВЧАНУ не закривати в Донецьку школу з класами з українською мовою навчання
“Обнадійливими” вважає результати розгляду свого депутатського запиту до Міністерства освіти і науки України народний депутат, перший заступниук голови комітету ВР з питань культури і духовності, голова Всеукраїнського товариства “Просвіта”,член політичної групи Української Народної Партії Павло МОВЧАН.

18.04.2003 Закон про мови буде “оновлено”?
Проект нової редакції Закону України “Про мови” внесли на розгляд Верховної Ради України Павло МОВЧАН та Костянтин СИТНИК.

08.04.2003 За фактом розповсюдження фальшивих листівок на Полтавщині Павло МОВЧАН звернувся до обласного прокурора
З вимогою провести розслідування за фактом розповсюдження фальшивих листівок на Полтавщині народний депутат Павло МОВЧАН звернувся до обласного прокурора Полтавщини.