Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


ПАВЛИЧКО Дмитро Васильович / Коментарі


31.01.2006 Дмитро ПАВЛИЧКО: “Мова – це кордон нації”
“Найстрашніше, що нас може чекати в новому парламенті, – це 300 голосів за другу державну мову”, – зазначив під час перебування на Полтавщині представник парламентської фракції Української народної партії, кандидат у народні депутати від Українського Народного Блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА, поет Дмитро ПАВЛИЧКО.

22.11.2005 Дмитро ПАВЛИЧКО здивований зміною поглядів Володимира МОЙСИКА на «скомпрометовану частину помаранчевої команди»
Здивування змістом заяв народного депутата України, екс-керівника виборчого штабу УНП Володимира МОЙСИКА висловив народний депутат України, член фракції УНП Дмитро ПАВЛИЧКО. Він наголошує на відсутності логіки в політичній поведінці Володимира МОЙСИКА.

27.11.2004 Дмитро ПАВЛИЧКО оприлюднив текст звернення народу України, який зібрався на Майдані незалежності, до Верховного суду України
(повний текст Звернення )

26.05.2004 Хто був першим коханням Дмитра ПАВЛИЧКА?
Саме таке запитання найчастиіше звучало на зустрічі одного із засновників Руху, першого голови Товариства української мови ім. Т. Шевченка, народного депутата України І скликання, одного з авторів Акту проголошення незалежності України, члена проводу Української народної партії Дмитра ПАВЛИЧКА з односельчанами, яка відбулася днями у с.Стопчатові Косівського району. Та й чи дивно, адже у залі місцевої школи зібралася не лише молодь села, а й однокласники й однокласниці (!) поета. Однозначної відповіді на своє запитання жительки Стопчатова не отримали, адже юнацьких захоплень у поета, як з’ясувалося, було немало.

30.04.2004 Дмитро ПАВЛИЧКО зустрівся на Донеччині з викладачами та студентами двох вузів та відвідав монастир
На запрошення Українського культурологічного Центру в Донецьку відвідав поет Дмитро ПАВЛИЧКО Донеччину. За три дні він провів зустрічі зі студентами і викладачами Донецького інституту штучного інтелекту та Слов’янського державного педагогічного університету, взяв участь у відкритті Фестивалю слов’янської книги в Донецьку, зустрівся з козаками Кальміуської паланки Українського козацтва, учнями та вчителями донецьких шкіл, побував в офісі Донецької обласної організації Української народної партії.