Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


КОСТЕНКО Юрій Іванович / Коментарі


17.05.2005 Юрій КОСТЕНКО: “Енергетична криза, яку переживали більшість країн світу, розв’язується не зменшенням мита чи завезенням світлих нафтопродуктів”
“Нестабільна ситуація на ринку нафтопродуктів є платою за те, що впродовж усіх років Незалежності Урядами, за винятком Уряду ЮЩЕНКА, робилися кроки до збільшення енергетичної залежності від Росії, а не зменшення через ухвалення системних рішень”, - на цьому сьогодні з парламентської трибуни наголосив лідер фракції Української народної партії, представник парламентського Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Юрій КОСТЕНКО під час розгляду проекту Закону про внесення змін до митного тарифу України (щодо стабілізації цін на ринку нафтопродуктів).

17.05.2005 Юрій КОСТЕНКО: `Роман БЕЗСМЕРТНИЙ сказав, що пора рятувати членів УНП від УНП`
17 травня 2005 р., "Львівська газета"

16.05.2005 Юрій КОСТЕНКО: “УНП виключає будь-яку можливість переходу в опозицію до діючої влади”
14-15 травня на Буковині проходила Всеукраїнська акція “Українська народна хвиля”. У рамках заходу в області перебувала делегація Української народної партії на чолі з її лідером Юрієм КОСТЕНКОМ.

12.05.2005 Юрій КОСТЕНКО: “У стосунках України з Росією слід будувати принципово нову політику”
“Українська енергетика й система енергозабезпечення сьогодні опинилися в неприглядному становищі через майже монопольну залежність від постачання енергоносіїв з Росії. Тому у стосунках з Росією Україні слід будувати принципово нову політику, зорієнтовану в першу чергу на інтеграцію до Європейського Союзу”, - зазначив представник парламентського Комітету з питань паливно-енергетичного комплекму, ядерної політики та ядерної безпеки, лідер Української народної

11.04.2005 Юрій КОСТЕНКО: “З Українською народною партією борються рейтингами”
Таке твердження висловив лідер Української народної партії під час зустрічі з місцевими ЗМІ в Івано-Франківську, яка відбулася в рамках акції “Українська народна хвиля” на Івано-Франківщині. За словами Юрія КОСТЕНКА, “наші колеги борються з УНП рейтингами, які на замовлення цих же колег і проводять”.

21.02.2005 Юрій КОСТЕНКО до перейменування Народної аграрної партії в Народну ставиться спокійно
Про це лідер Української народної партії заявив, перебуваючи в Івано-Франківську. На його думку, таке політичне клонування буде доти, доки в Україні не сформується політична культура і суди не почнуть реагувати на такі речі.

21.02.2005 Юрій КОСТЕНКО проти квот для жінок і молоді у партійних списках на виборах-2006
“У Верховну Раду, в результаті виборів 2006 року, має прийти більше жінок та молоді, тільки без квот. Оскільки будь-яке квотування стане приниженням для молодих людей та жінок”, - таку думку висловив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО, виступаючи на звітній конференції Івано-Франківської обласної організації УНП.

21.02.2005 Юрій КОСТЕНКО за підняття прохідного бар’єру для партій та блоків на парламентських виборах
Про це лідер Української народної партії повідомив на прес-конференції в Івано-Франківську. На думку Юрія КОСТЕНКА, “3% для проходження у ВР - недостатній бар’єр для проходження політичної структури у Парламент”.

02.02.2005 Юрій КОСТЕНКО: “В мене немає сумнівів, що вся фракція “Наша Україна” буде голосувати за ТИМОШЕНКО”
“Партійна група Української народної партії не раз наголошувала: ми підтримаємо ту кандидатуру, яку внесе Президент України Віктор ЮЩЕНКО”, - заявив голова Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.