>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


СЛОБОДЯН Олександр В’ячеславович / Статті та інтерв`ю


14.07.2005 Олександр СЛОБОДЯН: “Не потрібно втручатися в прозорі сфери, адже вони становлять менше половини всієї економіки України. ”
Минулого тижня світ побачила постанова Кабінету Міністрів №541, яку вже встигли охрестити “міною уповільненої дії” для вітчизняних виробників напоїв. Останні звернулися до уряду з вимогою призупинити введення в дію згаданої постанови і переглянути, в бік зменшення, збори за водокористування. Президент ЗАТ “Оболонь”, яке є лідером пивобезалкогольної галузі, заявив, що компанія планує подати позов до суду, оскільки “урядова постанова суперечить Закону про зміни до бюджету 2005 року і кодексу про надра”.

19.01.2004 “Олександр Слободян: Хлопчаком я хотів стати футболiстом”
“Хтось знає Слободяна як народного депутата, хтось — як активіста Української народної партії, що входить до блоку «Наша Україна», хтось — як президента найбільшої української компанії-виробника пива ЗАТ «Оболонь», але в душі Олександр В'ячеславович завжди був і залишається футболістом. Тому не випадково доля звела його пивзавод із однойменним футбольним клубом «Оболонь», тим самим, який у першому колi посів у вищій лізі несподівано високе шосте місце. Тож наша сьогоднішня розмова — про футбол, про те, як він пасує до пива, про перспективи «Оболоні» і про молодих футболістів, які ростуть як у командах, так і в родині «під патронатом» суто української пиво-безалкогольної компанії.”

06.09.2003 Олександр СЛОБОДЯН, “Чи потрібні Україні національні компанії?”
У наші дні вже як незаперечна істина сприймаються слова про те, що малий бізнес потребує державної підтримки, допомоги та опіки. Протягом останнього десятиріччя суспільна думка чітко визначилася на користь підтримки малого підприємця, який не чекаючи особливої уваги від держави не тільки сам собі дає раду та створює робочі місця для інших громадян, а й сплачуючи податки, підтримує рідну державу.

06.12.2001 “У політиці, як і в бізнесі, 90% успіху залежать від головного менеджера”, - вважає Олександр Слободян, посилаючись на досвід свій та Віктора Ющенка
Олександра Слободяна, народного депутата і першу особу АТ “Оболонь”, ціклом можна було б вважати втіленням “американської мрії”. Маючи 33 роки, в січні 90-го був обраний директором нічим особливо не видатного об’єднання “Оболонь”. Одразу взяв курс на “капіталізм”, круто поконфліктувавши з соціалістичною системою “фондів і рознарядок”. Вислухавши увесь арсенал погроз, скуштувавши економічного шантажу, він все-таки попрощався з монопольною системою республіканського об’єднання “Укрпиво”, і 1992 року отримав на ім’я “Оболоні” перше в Україні свідоцтво Фонду держмайна №1.

30.11.2001 Хто в Україні чесно платить податки?
“За десять місяців поточного року завод “Оболонь”, найбільше промислове підприємство Києва, сплатив 240 мільйонів гривень податків у всі рівні бюджетів,” – про це повідомив заступник голови Українського Народного Руху, народний депутат України, президент АТ “Оболонь” на громадських засадах Олександр Слободян.