>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


ДЖОДЖИК Ярослав Іванович / Коментарі


14.03.2006 УНБ Костенка і Плюща звинувачує представника „Нашої України” на посаді міського голови Тернополя Богдана ЛЕВКІВА у тому, що відбувається `дерибан міської власності`
"Міський голова, представник „Нашої України”, поводиться при владі, особливо в останні місяці своєї каденції, так, як це робили свого часу кучмісти в державі: відбувається відвертий „дерибан” міста", - про це йдеться у відкритому зверненні керівництва Тернопільського обласного штабу Українського Народного Блоку Костенка і Плюща до місцевого осередку партії „Народний Союз „Наша Україна”. " "У спішному порядку робляться спроби передати у приватне управління вартісні об’єкти комунальної власності, у тому числі пам’ятки архітектури, десятки гектарів землі, ринкова вартість яких становить десятки мільйонів доларів. На ділі це означає, що міську громаду оббирають", - на підтвердження цієї думки у зверненні наведено факти. За словами авторів документу, "відсутність реакції на звернення з боку „Нашої України” тернопільська громада сміливо може розцінювати як мовчазну підтримку цією політичною силою дій п.ЛЕВКІВА". Далі – текст заяви.

25.01.2006 Ярослав ДЖОДЖИК: “Програма Тернопільського обласного блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА – це план відродження і розвитку Тернопілля”
Обласна міжпартійна конференція Українського Народного Блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА затвердила передвиборчу програму та висунула кандидатів у депутати до Тернопільської обласної ради.

23.12.2005 Ярослав ДЖОДЖик готовий декларувати свої доходи та доходи своєї сім’ї і дивується нововведенню Міністерства фінансів
Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації УНП, Ярослав ДЖОДЖИК називає суперечливим нововведення Міністерства фінансів України щодо виключення із декларації про майно та доходи кандидата в народні депутати України пунктів, що повідомляють про доходи не тільки кандидата, а й членів його сім’ї.

19.12.2005 ТЕРНОПІЛЬ. Ярослав ДЖОДЖИК зустрівся з активістами Спілки політв’язнів та репресованих
“ЛИТВИН штучно роздмухує проблему можливої дестабілізації, для того, щоб заробити на цьому політичні дивіденди”, - зазначив лідер Тернопільської обласної організації Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК під час зустрічі з представниками Тернопільського осередку громадської організації “Спілка політв’язнів та репресованих”. Учасники зустрічі, зокрема, запитали Ярослава ДЖОРДЖИКА, як УНП оцінює заяви спікера Володимира ЛИТВИНА про загрозу дестабілізації в Україні напередодні виборів.

21.11.2005 ТЕРНОПІЛЬ. УНП підбила підсумки роботи, проведеної після президентських виборів та сформувала список кандидатів у депутати
Тернопільська обласна організація Української народної партії провела конференцію, під час якої керівництво організації звітувало перед членами партії про роботу, проведену після президентських виборів.

27.05.2005 Депутат ДЖОДЖИК хоче зобов’язати вищих посадових осіб України декларувати свої доходи і витрати
Законопроект про обов’язкове декларування доходів і витрат вищих посадових осіб України, державних службовців 1-ї, 2-ї та 3-ї категорії, а також керівників органів місцевого самоврядування розробив і подав на реєстрацію депутат фракції Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК за дорученням голови УНП Юрія КОСТЕНКА. Метою законопроекту, за його словами, є “створення та введення в дію механізму публічного контролю за доходами й видатками людей, від рішень яких залежить розвиток нашої держави”. У такий спосіб Ярослав ДЖОДЖИК має на меті допомогти Президентові ЮЩЕНКУ боротися із корупцією у вищих ешелонах державної влади.

22.03.2005 Ярослав ДЖОДЖИК привітав учасників Молодіжного Націоналістичного Конгресу
Голова Тернопільської обласної організації Української народної партії, народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК привітав Молодіжний Націоналістичний Конгрес із проведенням ІІІ Всеукраїнського Збору.

21.11.2004 Машину Ярослава ДЖОДЖИКА невідомі оточили на безлюдній дорозі, а потім у спупроводі осіб кримінальної зовнішньості доставили на дільницю №168. Зв’язку з ним немає
Машину народного депутата, представника політичної групи УНП у фракції блоку В.Ющенка Ярослава ДЖОДЖИКА, яка прямувала в селище Моспаново, невідомі оточили та зупинили на безлюдній дорозі в Чугуївському районі Харківщини. Ярослав ДЖОДЖИК встиг поінформувати про це свого помічника телефоном близько 18:50. Після кількох слів зв’язок з ним увірвався.

19.07.2004 ТЕРНОПІЛЬЩИНА. Призначенням силовика головою облдержадміністрації влада продемонструвала, що розраховує тільки на репресивний сценарій?
19 липня віце-прем’єр з питань аграрної політики КИРИЛЕНКО представив господарському активу Тернопільської області нового голову обласної держадміністрації – колишнього начальника УМВС в Рівненській області Михайла ЦИМБАЛЮКА. Минулого тижня за поданням прем’єр-мініністра з посади голови ОДА було звільнено Івана КУРНИЦЬКОГО. Ситуацію з призначенням на Тернопіллі нового голови облдержадміністрації коментує голова Тернопільської обласної організації Української народної партії, народний депутат України Яролслав ДЖОДЖИК:

02.06.2004 ТЕРНОПІЛЬЩИНА. Завдяки поправці Ярослава ДЖОДЖИКА тільки за перший квартал 2004 р. майже 5 тисяч переселенців з Польщі отримали статус учасника війни
Тільки за перший квартал 2004 р. майже 5 тисяч переселенців з Польщі отримали статус учасника війни. Таким числом для жителів Тернопільщини області вимірюється ефект від поправки народного депутата від Тернопільщини, голови обласної організації УНП Ярослава ДЖОДЖИКА до Закону України “Про статус ветерана війни та гарантії їх соціального захисту”.

27.05.2004 Ярослав ДЖОДЖИК порахував, що секретними постановами Уряд ЯНУКОВИЧА “оцінив” одного мешканця Тернопільщини в 140 разів “дешевше”, ніж одного мешканця Закарпаття
До такого висновку народний депутат України, член Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності голова обласної організації Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК дійшов після аналізу постанов Кабінету Міністрів про надання субвенцій місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів та здійснення заходів із запобігання аваріям та техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві, якими розподіляється з Державного бюджету 800 мільйонів гривень.

30.04.2004 ТЕРНОПІЛЬЩИНА: Ярослав ДЖОДЖИК написав листа Прокурору області з приводу порушень прав громадян у забезпеіченні питною водою
Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК звернувся з відкритим листом до прокурора Тернопільської області в зв’язку масовими фактами порушення прав тернополян на гарантоване забезпечення питною водою.

30.04.2004 ТЕРНОПІЛЬЩИНА: Ярослав ДЖОДЖИК передав кошти, виграні в судах у газети “Репортер”, школі молодих журналістів “Кореспондент”
Своїх перших випускників вітала 29 квітня журналістська студія “Кореспондент”. Разом із сертифікатами про закінчення навчання голова Тернопільської обласної організації Народної партії, народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК, який завітав на урочистості, вручив початківцям солідні грошові премії. При цьому наголосив, що це кошти, які йому вдалося відсудити у відомої на Тернопільщині своєю скандальністю та брудними технологіями газети “Репортер”.

25.03.2004 ТЕРНОПІЛЬЩИНА. Ярослав ДЖОДЖИК: “Податковий терор змінить переслідування держслужбовців, які симпатизують опозиційним партіям”
За інформацією голови обласної організапції УНП, народного депутата України Ярослава ДЖОДЖИКА, Тернопільська облдержадміністрація збирає списки державних службовців, які є членами опозиційних партій.

25.03.2004 На телефонних картках писатимуть їх вартість
Невдовзі у продаж надійдуть нові телефонні картки, призначені для оплати послуг, що надаються з таксафонів. Відтепер на них писатимуть їх вартість. Так відреагував уряд на запит народного депутата Ярослава ДЖОДЖИКА про масові порушення ціни продажу телефонних карток. Нові телефонні картки надійдуть у продаж протягом одного-двох місяців, по мірі вичерпання наявних запасів карток.

23.03.2004 ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ДЖОДЖИК-політик згадав, що був ДЖОДЖИКОМ-фізиком
Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації Народної партії став одним з меценатів проведення в обласному центрі наукової конференції “Сучасні проблеми квантової теорії”, присвяченій 100-річчю від дня народження відомого фізика, уродженця Тернопільщини Зіновія ХРАПЛИВОГО.

16.03.2004 Ярослав ДЖОДЖИК про походження високих макроекономічних показників уряду
“В основі надзвичайно високих макроекономічних показників діяльності уряду, оприлюднених Віктором ЯНУКОВИЧЕМ сьогодні у парламенті, лежить просте заниження офіційного рівня інфляції,” – вважає народний депутат України, член Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності, член політичної групи Української народної партії фракції “Наша Україна” Ярослав ДЖОДЖИК. Пояснюючи свою думку, Ярослав ДЖОДЖИК зазначив:

09.02.2004 На Тернопільщині розпочалися “наїзди” на підприємницькі стурктури, що мають стосунок до “Нашої України”
На Тернопільщині розпочалися “наїзди” на підприємницькі стурктури, що мають стосунок до “Нашої України”

28.01.2004 Ярослав ДЖОДЖИК: “Збанкрутіла влада хоче позбавити людей останньої надії на поліпшення життя”
Про ставлення “Нашої України” до політичної реформи розповів голова Тернопільської обласної організації УНП, народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК в інтерв’ю газеті “Свобода”(№6, 21січня 2004 р.). У матеріалі під назвою “Вся королівська рать — проти всього народу” він ділиться думками з приводу намагань “більшовиків” вчинити антиконституційний переворот.

27.01.2004 Ярослав ДЖОДЖИК: “Влада потайки від людей хоче провести на Тернопіллі політреформу”
За словами народного депутата, голови Тернопільської обласної організації Української Народнох Партії Ярослава ДЖОДЖИКА на 27 січня місцева влада отримала з Києва завдання провести зібрання “громадськості” на підтримку політреформи.

24.10.2003 Ціни на хліб – не єдине, що не в змозі контролювати уряд
Депутат вимагає від уряду покласти край масовим завищенням граничної ціни телефонних карток

09.09.2003 Вчора пізно ввечері у парламенті зареєстровано Проект постанови “Про утворення Тимчасової слідчої комісії з розслідування трагічної загибелі Івана ГАВДИДИ”
Зареєстрований вчора пізно ввечері проект постанови “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування трагічної загибелі депутата Тернопільської обласної ради, голови фракції “Наша Україна” в Тернопільській облраді Івана ГАВДИДИ” сьогодні не був підтриманий народними депутатами.

02.09.2003 Ярослав ДЖОДЖИК на виключає політичної версії убивства Івана ГАВДИДИ
--Я знаю пана Івана років сім, і мені складно назвати іншу людину в середовищі політиків, яких я знаю, яка б наближалася до нього за рівнем толерантності, виваженості та інтелігентності, тому мені особливо важко реагувати на все те, що відбулося. Я не знаю, щоб у нього були вороги, нам це не відомо. Бізнесовими справами він не займався, тому ні чим іншим, ніж політичною складовою це пояснити не складно.

15.07.2003 У законі буде виправлено “помилку”: статус учасника війни зможуть отримати українці, переселені з території Польщі після 9 вересня 1944 року
Минулої середи 279 голосами Верховна Рада України прийняла за основу поданий народним депутатом фракції "Наша Україна", головою Тернопільської обласної організації Української Народної Партії Ярославом ДЖОДЖИКОМ проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

15.07.2003 У законі буде виправлено “помилку”: статус учасника війни зможуть отримати українці, переселені з території Польщі після 9 вересня 1944 року
Минулої середи 279 голосами Верховна Рада України прийняла за основу поданий народним депутатом фракції "Наша Україна", головою Тернопільської обласної організації Української Народної Партії Ярославом ДЖОДЖИКОМ проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

09.07.2003 ТЕРНОПІЛЬ: Ярослав ДЖОДЖИК розповів про ситуацію в парламенті
Традиційну зустріч провів минулої неділі народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК з активом Тернопільської міської організації Української Народної Партії. Поспілкуватися з депутатом мали можливість не тільки партійці, але й чимало членів громадських організацій краю та жителів міста. Як зазначає голова Тернопільської міської організації Української Народної Партії Лариса РИМАР, саме на цих зустрічах громадяни можуть отримати з перших уст об’єктивну інформацію про політичне та економічне життя держави.

08.07.2003 Ярослав ДЖОДЖИК: “Заява президента – „мистецтво заради мистецтва”
„Позиція президента нагадує позицію олімпійської збірної якоїсь африканської карїни, члени якої хором скандують гасло „Головне не перемога, а участь!” – так охарактеризував заяву Президента про готовність відкликати проект про зміни до конституції, зроблену на Першому національному каналі, народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації УНП, Ярослав ДЖОДЖИК.

27.05.2003 Ярослав ДЖОДЖИК: “Проблеми єдиного кандидата в президенти від демократичної опозиції не існує з весни 2002 року”
“Зараз ми перебуваємо чи не найближче до того, щоб вперше в історії незалежної України обрати демократичного президента. Боротьба стає все більш запеклою, і ніколи ще спротив влади не був таким організованим і глибокоешелонованим”, - зазначив під час виступу в Луцьку, у “Народному домі”, що відбувався в рамках Дня УНП на Волині, наодний депутат України, голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав ДЖОДЖИК.

21.05.2003 ТЕРНОПІЛЬ: Ряди Української Народної Партії збільшуються
Тільки в Тернополі за час проведення Днів Української Народної Партії у ряди обласної партійної організації влилися більш ніж на 40 чоловік. Про це повідомив голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав ДЖОДЖИК на засіданні Проводу обласної організації, яке відбулося минулої неділі.

17.05.2003 Ярослав ДЖОДЖИК закликав львів`ян `не допустити конституційного перевороту`
"Спробою конституційного перевороту" назвав у своєму виступі під час відкриття "Дверей до Європи", що відбувалося в рамках Дня УНП у Львові, народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації Української Народної Партії Ярослав ДЖОДЖИК ймовірне винесення на Всенародний референдум пропозицій Президента щодо змін до Конституції України.