>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


БУТЕЙКО Антон Денисович / Коментарі


20.03.2006 Антон БУТЕЙКО дивується, чому українські учасники програми `Свобода слова` (ICTV) `не вивели ЖИРИНОВСЬКОГО під руки зі студії`
"Вражає відсутність національної гідності в учасників програми з українського боку – представників Партії Регіонів, "Нашої України", ПОРА-ПРП, "Віче" та інших. "Представник Росії відверто лив бруд на Україну і дозволяв собі принизливі висловлювання на адресу нашої держави. У такій ситуації в інших країнах – наприклад, у Польщі, Франції, США, Великій Британії – їх просто вивели б під руки зі студії. А представники українських політичних сил запопадливо посміхалися, якось мірою навіть підтримуючи те, що відбувалося," – так висловив своє враження від перебігу дискусії в ефірі програми "Свобода слова" (ICTV), що була присвячена міжнародній політиці України, заступник голови Української народної партії, представник Українського народного блоку Костенка і Плюща Антон БУТЕЙКО.

03.03.2006 Антон БУТЕЙКО переконаний, що Україна знаходиться за крок до вступу в СОТ
"Україна знаходиться за крок до вступу у СОТ", - вважає перший заступник міністра закордонних справ України, заступник голови Української народної партії, кандидат у народні депутати від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Антон БУТЕЙКО. Так він прокоментував завершені учора двосторонні переговори між США та Україною в рамках вступу країни до Світової організації торгівлі.

02.03.2006 Антон БУТЕЙКО: „Вступу до НАТО бояться ті, кому доведеться виводити свої гроші з тіні”
„Щодо залякування НАТО чи Євросоюзом, то, як на мене, і я відповідаю як політик, це відбувається тому, що існує жорсткий матеріальний інтерес у певної категорії людей, які тримають свій капітал в тіні”, - зазначив у прямому ефірі радіо „Ера” перший заступник міністра закордонних справ України, заступник голови Української народної партії, кандидат у народні депутати від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Антон БУТЕЙКО.

02.03.2006 Антон БУТЕЙКО: „Товарообіг між Україною і Польщею складає нині понад 3 мільярди доларів”
Понад 3 мільярди доларів складає нині товарообіг між Україною і Польщею. Про це повідомив у прямому ефірі радіо „Ера” перший заступник міністра закордонних справ України, заступник голови Української народної партії, кандидат у народні депутати від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Антон БУТЕЙКО. Як наголосив він, „у минулому році такий товарообіг у нас був не з багатьма державами світу, навіть якщо брати до уваги дуже великі країни”.

30.12.2005 Антон БУТЕЙКО: “Якби Україна була членом ЄС і НАТО, то “Газпром” не насмілювався б розмовляти тим тоном, яким він намагається розмовляти з Україною сьогодні”
“Газові перипетії між “Газпромом” і Україною, безперечно, є свідченням того, що і країна, і політичні партії мають об’єднатися заради якнайшвидшого членства Української держави у Європейському Союзі і в НАТО”, - наголошує заступник голови Української народної партії Антон БОТЕЙКО. “Бо якби Україна була членом цих організацій, то “Газпром” не насмілювався б розмовляти тоном, яким він намагається розмовляти з Україною сьогодні”, - вважає він.

21.12.2005 Антон БУТЕЙКО: «В СНД нас підштовхували, в ЄС нам треба встигнути»
21 грудня з робочим візитом Вінниччину відвідав перший заступник глави МЗС України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. У залі засідань Вінницької облдержадміністрації відбулась зустріч високопосадовця з лідерами обласних осередків політичних партій та рухів. Темою обговорення стали плюси і мінуси вступу України до ЕС, зовнішню політику України щодо якого покликані роз’яснювати представники відомства відповідно до Державної програми європейської інтеграції України в ЕС.

21.12.2005 Антон БУТЕЙКО: “Два Фігу Україні — за перебування Російського Чорноморського флоту в Криму»
«Окремі політичні сили та політичні діячі, в т.ч. і представники «Газпрому» не хочуть змиритися з тим, що Україна самостійно рухається до європейських стандартів та засад європейського розвитку, сама формує свою владу та своїм існуванням поширює нові демократичні принципи в країнах пострадянського простору,» — зазначив під час зустрічі з представниками політичних партій та блоків Вінниччини перший заступник глави МЗС України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО, коментуючи ситуацію, пов’язану з встановленням Росією нових цін на природний газ. «Очевидно, є бажання зробити реванш, і шляхом дестабілізації економічної ситуації в Україні привести до влади ті політичні сили, які раніше і тепер були налаштовані проросійськи,» - зазначив він.

15.12.2005 Антон БУТЕЙКО: “Піднявши ціну на газ, Росія забула про свої політичні та міжнародно-правові зобов‘язання”
Обурення “економічною диверсією проти України, якою є вимога раптово підвищити ціну на газ майже в 5 разів” висловив у коментарі для Прес-служби УНП телефоном з Лондона заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Він звертає увагу на те, що Російська держава забула про свої політичні та міжнародно-правові зобов‘язання і наголошує, що “така тенденція в поведінці Росії має стати предметом серйозної стурбованості не лише України, а й всього європейського і євроатлантичного співтовариства” та “серйозним уроком для тих в Україні, хто ігнорував потреби диверсифікації джерел енергопостачання, енергозбереження”:

02.12.2005 Антон БУТЕЙКО переконаний, що надання Україні статусу країни з ринковою економікою обмежить антидемпінгові процедури
“Тепер, коли Україна виходитиме зі своїми товарами на ринок, антидемпінгові процедури обмежуватимуться. Відтак, наші підприємці отримуватимуть мільйони доларів прибутків, які вони змушені були б виплачувати тим державам, де вважають, що наш підприємець порушив антидемпінгове законодавство “, - наголосив заступник голови Української народної партії, перший заступник міністра закордонних справ України Антон БУТЕЙКО в ефірі 5 каналу, коментуючи рішення Європейського Союзу надати Україні статусу країни з ринковою економікою.

21.11.2005 Антон БУТЕЙКО розцінив позицію Володимира ЛИТВИНА щодо вступу до СОТ як «філософію пораженчества»
«Питаннями вступу до Світової організації має займатися вся державна машина і всі політичні сили, які хочуть для України добра, а не робити так, як це роблять окремі політичні сили», – вважає перший заступник МЗС, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО.

21.11.2005 Антон БУТЕЙКО: «Я почуваю себе виключно комфортно, будучи заступником голови Української народної партії та обіймаючи посаду першого заступника Міністра закордонних справ»
«На мою думку серед партій, які в нас існують, найбільш державницьку позицію займає саме Українська народна партія, і я почуваю себе виключно комфортно, будучи заступником голови Української народної партії та обіймаючи посаду першого заступника Міністра закордонних справ», – наголосив Антон БУТЕЙКО, відповідаючи на запитання волинських журналістів. На Волині він перебував з робочим візитом, метою якого було роз’яснення напрямків зовнішньої діяльності України, а саме євроінтеграційної та євроатлантичної політики держави.

23.09.2005 Антон БУТЕЙКО: “Я не можу констатувати дуже великого прогресу в переговорах щодо розмежування Азовського та Чорного морів і Керченської протоки”
Питання співробітництва в галузях судноплавства, рибальства, захисту морського середовища та екологічної безпеки у відповідних акваторіях були винесені на 22-й раунд переговорів державних делегацій України і РФ щодо розмежування Азовського та Чорного морів і Керченської протоки. Переговори пройшли 22 вересня в Києві. Українську делегацію, до складу якої входили представники РНБОУ, Мінтрансзв’язку України, Мінприроди України, Держкомрибгоспу України, Адміністрації Держприкордонслужби України, очолював Перший заступник Міністра закордонних справ України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО.

20.05.2005 ЗАПОРІЖЖЯ. Антон БУТЕЙКО пояснив запорізьким журналістам причини невступу УНП в НСНУ
“УНП – партія з національно-демократичною ідеологією, в той час як Народний Союз – з більш ліберальною, до того ж ми завжди виступали за обрання лідера за принципом “знизу вверх” і більш демократичний шлях об’єднання”, - так пояснив запорізьким журналістам одну із причин „невступу” до НСНУ заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. З офіційним візитом в якості заступника міністра закордонних справ він побував у Запоріжжі вперше. Цей візит проходив у рамках відзначення днів Європи в Україні.

19.05.2005 Антон БУТЕЙКО вважає помилковою відмову Уряду включити до структур місцевих державних адміністрацій окремих підрозділів з питань зовнішніх зв’язків та європейської інтеграції
Під час зустрічі з працівниками Запорізької ОДА у форматі відзначення Днів Європи в Україні перший заступник міністра закордонних справ України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО так прокоментував рішення Кабінету Міністрів “Про структуру місцевих ОДА” (11.05.05, №328):

06.05.2005 Антон БУТЕЙКО: “Відносини України з ЄС – це танець двох”
“Нове керівництво Української держави своїми практичними діями демонструє свою готовність і здатність впроваджувати в життя такі цінності, як розвиток демократії, забезпечення прав людини, національних меншин, свободи ЗМІ, верховенства права та утвердження екосоціальної ринкової економіки, не пов’язуючи їх безпосередньо із вступом України до ЄС чи НАТО”, - зазначив перший заступник Міністра закордонних справ, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО, коментуючи висловлювання єврокомісара Беніти ФЕРРЕРО-ВАЛЬДНЕР. В інтерв‘ю агентству Рейтер вона зазначила, що Україні, Молдові та Грузії варто утриматися від подання заявки на вступ до Європейського Союзу, щоб уникнути відмови.

29.04.2005 Антон БУТЕЙКО вимагає від підлеглих у Міністерстві закордонних справ україномовності
“Днями я підписав вказівку, щоб в МЗС, у всіх наших посольствах жорстко виконувати вимоги Конституції щодо мови і Закону про мови в Україні”, - про це повідомив у прямому ефірі Радіо “Свобода” перший заступник міністра закордонних справ, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО.

13.04.2005 Візовий скандал: Україна вимагає стриманості. Віце-міністр критикує німецькі дебати
Munchner Merkur, 13.04.2005

06.04.2005 ЛЬВІВ. Антон БУТЕЙКО взяв участь у весняній академії “Зміни. Нове НАТО. Нова Україна”
“Українська народна партія – це єдина політична партія в Україні, у програмі якої найповніше визначено Євроатлантичний рух Української держави. Засади партійної діяльності УНП у сфері зовнішньоекономічних відносин держави повністю співпадають з завданнями та пріоритетами зовнішньої політики, які поставив Президент України Віктор ЮЩЕНКО,” – заявив під час прес-конференції у Львівському національному Університеті ім. І.Франка перший заступник міністра закордонних справ, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Спілкування з журналістами відбулося в рамках весняної академії “Зміни. Нове НАТО. Нова Україна”, яка має на меті здійснити інформаційний прорив щодо переваг вступу України у НАТО.

11.02.2005 Антон БУТЕЙКО вважає рішення з’їзду НАПУ “своєрідним зразком у європейській політичній культурі”
Як “своєрідний зразок у європейській політичній культурі” розцінює заступник голови Української народної партії, дипломат Антон БУТЕЙКО рішення з’їзду очолюваної спікером ВР Володимиром ЛИТВИНОМ НАПУ щодо переіменування в Народну партію України. “Особливо цікаво спостерігати за поведінкою політичних сил України після президентських перегонів, коли Україна серйозно заговорила про європейський вибір”, - зазначив дипломат.

14.12.2004 Антон БУТЕЙКО: “Кабінет Міністрів народної довіри безумовно має очолювати представник тієї політичної сили, яка відіграла вирішальну роль у забезпеченні перемоги на президентських виборах”
“Кабінет Міністрів народної довіри безумовно має очолювати представник тієї політичної сили, яка відіграла вирішальну роль у забезпеченні перемоги під час виборів глави української держави, а представники цієї сили мали б одержати також решту ключових посад в уряді, адміністрації Президента України та секретаріаті Ради національної безпеки та оборони України”, - переконаний заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Водночас він зазначає, що “певні посади в уряді могли б зайняти також і представники тих політичних сил, що приєдналися до коаліції “Сила народу””, а “схема формування уряду та керівництва регіональних органів влади мала б враховувати також певні політичні реалії, що пов‘язані з результатами парламентських виборів”. “Саме такий підхід дозволить політичним силам реалізовувати свої програми, брати відповідальність за наслідки своєї діяльності, а українському народові – оцінювати їх діяльність і робити висновки на чергових виборах,” – наголосив Антон БУТЕЙКО.

08.12.2004 Антон БУТЕЙКО проти “відновлення елементів сталінських повноважень Генпрокуратури”
“Як колишній член конституційної комісії України вітаю позитивні елементи сьогоднішніх рішень Верховної Ради, але я категорично протестую проти антиконституційного способу прийняття цих рішень та проти відновлення елементів сталінських повноважень Генпрокуратури”, - заявив заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО.

06.12.2004 Антон БУТЕЙКО: “З 1 грудня КУЧМА – звичайний громадянин, а його спроби виконувати обов’язки Президента повинні кваліфікуватися як дії, спрямовані на захоплення державної влади”
“У державі не існує Президента взагалі, а прем‘єр-міністру висловлена недовіра парламенту України, що тягне за собою його відставку та відставку всіх членів Кабінету Міністрів”, - так прокоментував нинішню ситуацію в Україні Надзвичайний і Повноважний посол України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Він наголосив, що “з 1 грудня поточного року Л.КУЧМА є не офіційною особою, а звичайним громадянином України; він не є також членом якоїсь партії і не може бути учасником переговорів по врегулюванню гострих політичних проблем”. Антон БУТЕЙКО зазначає, що з 1 грудня “спроби Л.КУЧМИ виконувати обов‘язки Президента України, підписувати укази чи інші акти, вести переговори з представниками іноземних держав, запрошувати їх приїжджати в Україну і втручатися у виборчий процес та інші дії такого характеру повинні кваліфікуватися як “дії, спрямовані на... захоплення державної влади”, і, відповідно до статті 109 Кримінального Кодексу України вони розглядаються як злочин проти основ національної безпеки України та караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років”. Антон БУТЕЙКО також зазначив:

12.11.2004 Антон БУТЕЙКО вважає бліц-візит В.ПУТІНА в Україну реакцією на сигнал “SOS’ В.ЯНУКОВИЧА
За повідомленнями ЗМІ, 12-13 листопада відбудеться візит президента Росії В.ПУТІНА в Україну. Заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО так прокоментував неочікуваний повторний приїзд в Україну президента РФ напередодні другого туру президентських виборів:

21.10.2004 Антон БУТЕЙКО: “ЯНУКОВИЧ по суті закликає ПУТІНА порушувати законодавство України”
За повідомленнями ЗМІ, в інтерв'ю журналістам у середу в Сумській області, відповідаючи на запитання, чи не є приїзд ПУТІНА в Україну 28 жовтня своєрідною підтримкою кандидатури українського прем'єра на президентських виборах, В.ЯНУКОВИЧ відповів: "Якщо буде підтримка, то я завжди вдячний за неї". Антон БУТЕЙКО, заступник голови Української народної партії, так прокоментував передану ЗМІ заяву прем'єр-міністра України, кандидата у президенти В.ЯНУКОВИЧА:

19.10.2004 Антон БУТЕЙКО: “Частина передвиборчої діяльності прем’єра носить виразні ознаки злочину, який кваліфікуються ст. 210 Кримінального кодексу”
“Не витримують ніякої критики твердження членів виборчих команд В.ЯНУКОВИЧА про те, що під час його так званих робочих поїздок по Україні та до Москви він нібито виконує лише свої прем’єрські обов’язки”, - вважає заступник голови Української народної партії, кандидат юридичних наук Антон БУТЕЙКО.

14.10.2004 Антон БУТЕЙКО: “МЗС України повинен викликати В.Черномирдіна”
“МЗС України повинен викликати В.Черномирдіна”, - так прокоментував заступник голови Української народної партії, перший заступник міністра закордонних справ України в 1995-98 роках Антон БУТЕЙКО передану ЗМІ заяву посла Росії в Києві В.ЧЕРНОМИРДІНА про те, що Росія та Україна “дозріли для того, щоб обговорювати питання валютної інтеграції і переходу на єдину валюту”.

23.09.2004 Антон БУТЕЙКО: “Коментарі Г.ВАСИЛЬЄВА щодо отруєння В.ЮЩЕНКА можуть стати ще однією підставою для негайної відставки з посади Генерального прокурора, навіть не очікуючи результатів президентських виборів”
“Коментарі Генпрокурора Геннадія ВАСИЛЬЄВА щодо отруєння кандидата на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА стали черговим свідченням кричущої правової непрофесійності правлячої в Україні команди, нехтування Конституцією та законами України”,- вважає заступник Голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Коментуючи вислови генпрокурора, він, зокрема, зазначив:

16.09.2004 Антон БУТЕЙКО: “Домовленість про припинення Росією ПДВ-шного розбою щодо України – наслідок вимог СОТ, куди прагне вступити Росія”
Коментуючи результати самміту СНД в Астані, відомий український дипломат, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО зазначив:

16.09.2004 Антон БУТЕЙКО: “Саме за правління нинішнього режиму для України – чи не для єдиної держави в Європі - з боку РЄ було запроваджено принизливий моніторинг”
Як повідомляли ЗМІ, Заяву щодо передвиборчої ситуації в Україні, яка включає досить жорсткі зауваження та рекомендації, ухвалив у середу в Парижі моніторинговий комітет Ради Європи. Цією Заявою Парламентська Асамблея вдруге просила українську владу «утриматися від неконституційних рішень чи дій при проведенні конституційної реформи, а також провести вільні й справедливі президентські вибори в жовтні”, - повідомляє proua.com. Висновок, що заклики до органів української влади “дозволити всім кандидатам змагатися на чесній і рівноправній основі”, які мітилися у Заяві Комітету від 22 червня 2004 р., були проігноровані, зробили співдоповідачки Комітету для України пані Северинсен та Вольвенд, які нещодавно повернулися з поїздки у Донецьк та Дніпропетровськ. Резонанс, який має українська передвиборча ситуація в РЄ, коментує дипломат, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО:

13.09.2004 Антон БУТЕЙКО: “Доля Уряду України при розвалах парламентської більшості у ВР має регулюватися законом, а не “поняттями” та бажаннями високих посадовців”
“Ситуація, що виникла у зв’язку з призупиненням членства деяких депутатів у парламентській більшості, вкотре продемонструвала виключно низьку правову культуру правлячої в Україні команди,” - вважає заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Він наголосив, що “в цивілізованих державах при розвалі парламентської більшості, як правило, автоматично виникає питання про існування уряду у його старому складі”. Коментучи ситуацію, він, зокрема, зазначив: