Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


МОСІЮК Олександр Миколайович / Статті та інтерв`ю


09.12.2005 Олександр МОСІЮК: “Елементами ксенофобії з боку певних маргінальних політичних сил будуть експлуатуватись і на виборах 2006 року”
Радіо “Свобода”, 9 грудня 2005 р.

28.09.2005 Олександр МОСІЮК: “Останні події в Україні – відставка уряду, різке погіршення економічної ситуації, наростаючі і численні взаємні звинувачення в корупції високопосадовців суттєво послабили позиції України на міжнародній арені”
Заступник голови Української народної партії Олександр МОСІЮК про останні події політичного життя України.

27.09.2005 Олександр МОСІЮК: «Думаю, що останні рішення Віктора ЮЩЕНКА були для нього непростими»
“Повірте, не легко було Віктору ЮЩЕНКУ відправити близьких йому людей у відставку і зробити реформи секретаріату РНБО. Більше того, він погодився на відносно публічну процедуру формування уряду, тому що коли востаннє збирав лідерів фракцій, сказав, що наступного разу він їх збере, коли ЄХАНУРОВ сформує пакет міністрів, і кандидатури усіх міністрів будуть обговорюватися до їх призначення. Хоча за Конституцією він не зобов’язаний це робити. Тобто Віктор ЮЩЕНКО демонструє, що він справжній державний діяч”, - заявив Олександр МОСІЮК у прямому ефірі радіо “Свобода”, відповідаючи на запитання слухачів, які просили роз’яснити політичну ситуацію, що склалася нині в країні. Далі – фрагменти цього інтерв’ю, повна версія якого на сайті радіо «Свобода» .

28.07.2005 Олександр МОСІЮК: “Я хотів би побажати урядові зменшити популізм у своїй роботі і більше перейматися державницькими проблемами і нарешті сформулювати стратегію розвитку України”
Радіо “Свобода”, 26 липня 2005 р.

05.07.2005 Олександр МОСІЮК: “Україні потрібні інвестиції, стабільні правила гри і захищений український виробник”
Радіо “Свобода”, 5 липня 2005 р.

24.06.2005 Олександр МОСІЮК: “6,4 відсотка киян готові віддати голоси за Українську Народну Партію”
«Народне слово», №24, червень-липень 2005 р. Заступник голови УНП – про рейтингові війни, тактичні заяви та парламентські перспективи

23.02.2004 Европейские и украинские правые: сходство и различие
17 февраля в редакции еженедельника «Понедельник» прошел очередной круглый стол, в котором приняли участие политики, представляющие правый и правоцентристский пар­тийный спектр. Роль ведущего взял на себя главный редактор еженедельника Дмитрий ДЖАНГИРОВ.

07.11.2003 Александр МОСИЮК: `Я чувствовал, что мне придется предпринимать что-то историческое. Ситуация сложилась абсолютно непредсказуемая`
Сам парад, призванный продемонстрировать мощь армии и режима, произвел жалкое впечатление. Без техники, значительно урезанный, он длился от силы минут 20. У людей он никакого интереса не вызвал, откровенно скучали и почетные гости. А те из киевлян, которые захотели выйти 7 ноября 1990 года на демонстрацию, отправились на Крещатик. Там впервые красные и сине–желтые колонны слились воедино. А с площади Победы строевым шагом навсегда уходили из Киева краснознаменные войска...

16.09.2003 Які економічні дивіденди України від ЄЕП?
Якщо гіпотетично уявити, що угода про ЄЕП дійсно приведена у відповідність з українським законодавством та не суперечить міжнародним зобов’язанням України, то і тоді необідно зважати на наступне.

29.07.2003  “Символ свободи”
Чудотворною іконою назвав синьо-жовтий стяг виконуючий у ті роки обов'язки голови Олександр МОСІЮК. Він розповів, що скоріш за все саме сила національної святині допомогла утвердити нову символіку демократичної держави. Це було нелегко: дехто не міг відмовитися від партквитка, хтось Не вірив...

24.07.2003  “Зоряна година - знаковий день”
Минулого четверга, 24 липня 2003 року, громадськість столиці відзначила тринадцяту річницю підняття синьо-жовтого прапора біля будівлі Київради. Водночас це було святкування Дня національного прапора в столиці України—місті Києві.

23.07.2003  Свято національного прапора
24 липня 1990 року на Хрещатику зібрались десятки тисяч людей. Рух транспорту на головній артерії столиці було призупинено. І ось настає хвилююча мить. Виконуючий обов’язки голови Київради Олександр Мусіюк повідомляє про знаменне рішення депутатського корпусу міста і піднімає на флагштоці синьо-жовте знамено освячене в Софії Патріархом Володимиром.

23.07.2003  “Когда сотрудница Киевского горисполкома пришла к председателю отпроситься с работы в связи с похоронами родственника, тот ей ответил: «Что Вы мне голову морочите, тут власть уходит из-под ног!”
Ровно тринадцать лет назад на флагшток перед зданием Киевской мэрии был поднят сине-желтый стяг. Вспоминает Александр МОСИЮК.

30.05.2003  “Війна лоббістів: маніпулювання інформацією для впливу на Президента”, Олександр МОСІЮК
Протягом останнього тижня різко загострилась боротьба навколо проекту транспортування нафти нафтопроводом “Одеса – Броди”. Увагу експертів Аналітичної Ради Української Народної Партії привернуло використання прийомів, подібних до технологій інформаційної війни. Наведемо перелік подій тижня, що стосувались цієї проблеми.

08.05.2003 Політико-правові аспекти необхідного українського рішення
В історії як світу так і окремих держав трапляються періоди, коли існуюча система правовідносин перестає діяти в реальному житті, нова ж ще лише формується і не має певних елементів легітимності.

05.05.2003 Александр МОСИЮК: “Участие Украины в коалиционных силах в Ираке будет содействовать ускорению вступления Украины в НАТО и ЕС”
“Вопрос участия Украины в составе контингента стабилизационных сил в послевоенном Ираке не относится к разряду тех, которые должны делить власть и демократическую оппозицию "Вхождение подразделений Вооруженных Сил Украины в состав стабилизационных сил в Ираке соответствует национальным интересам Украины", - отметил председатель Аналитического Совета Украинской Народной Партии Александр МОСИЮК.

05.05.2003 Олександр МОСІЮК вважає, що питання участі України у складі контингенту стабілізаційних сил у післявоєнному Іраку не відноситься до розряду тих, які повинні ділити владу і демократичну опозицію
“Входження підрозділів збройних сил Україні до складу стабілізаційних сил в Іраку відповідає національним інтересам України”, - зазначив голова Аналітичної Ради Української Народної Партії Олександр МОСІЮК, коментуючи повідомлення інформагенцій про переговори, які ведуть у Вашингтоні МАРЧУК і ШКІДЧЕНКО з приводу рішення України взяти участь у складі контингенту стабілізаційних сил у післявоєнному Іраку.

29.04.2003  Прямий ефір на радіо “Ера” за участю директора дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександра МОСІЮКА на тему: “Підсумки участі прем’єр-міністра України В.Януковича у нараді глав урядів “четвірки” СНД (Україна, Росія, Білорусія, Казахстан) в Москві 25 квітня 2003 року”
Передача “Від першої особи”. В студії – директор дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександр МОСІЮК. Тема – підсумки участі прем’єр-міністра України В.Януковича у нараді глав урядів “четвірки” СНД (Україна, Росія, Білорусія, Казахстан) в Москві 25 квітня. (Подається в скороченому вигляді)

10.04.2003  Інтерв`ю голови Аналітичної Ради УНП, директора дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександра МОСІЮКА на тему можливої участі України у відбудові Іраку
Після падіння режиму Хусейна на звільнених територіях панує безлад, тому там потрібно відновити громадський порядок, налагодити функціонування різних служб. Тому Ірак зараз потребує і поліційних сил, і лікарів, інженерів, і фахівців різних-різних профілів. Враховуючи стан зайнятості в Україні, такі можливості гріх не використати. Тому розумно було б, якби українська влада проявила належну активність у цьому питанні, вважає Олександр МОІСЮК.

01.04.2003 Олександр МОСІЮК: інтерв’ю на тему: “Форум “Нашої України”
“Метою форуму було підвести підсумки парламентського року і дати сигнал членам блоку “Наша Україна” та іншим демократичним політичним силам до об’єднання в коаліцію переможців виборчих перегонів. Виборча кампанія уже практично розпочалася з ініціативи влади. Свідченням цього є масив чорного піару, який обвалився на виборців, зокрема три сфальшовані листівки проти Ющенка. Тому в якійсь мірі це відповідь на дії влади.”

19.03.2003 Директор дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександр Мосіюк аналізує події і тенденції поточного періоду та дає їм оцінку
20-го лютого Верховна Рада 253-ма голосами ухвалила рішення про направлення до Кувейту українського батальйону хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту, яке спікер В. Литвин назвав найтяжчим за час каденції нинішнього складу парламенту.

11.03.2003  Директор дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександр Мосіюк аналізує події і тенденції поточного періоду та дає їм оцінку
Аналіз економічних показників, геополітичного розкладу сил та вплив на внутріполітичну ситуацію в Україні.

24.02.2003 Директор дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександр Мосіюк аналізує події і тенденції поточного періоду та дає їм оцінку
Аналіз економічних показників, геополітичного розкладу сил та вплив на внутріполітичну ситуацію в Україні.

10.02.2003 Директор дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександр Мосіюк аналізує події і тенденції поточного періоду та дає їм оцінку
Аналіз економічних показників, геополітичного розкладу сил та вплив на внутріполітичну ситуації в Україні.