Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


МАНЧУЛЕНКО Георгій Манолійович / Статті та інтерв`ю


04.02.2006?“Аеропорт “Бориспіль” і його “благодійники”
“Дзеркало тижня”, 4 лютого 2006 р.

10.11.2005?Георгій МАНЧУЛЕНКО: Якщо бездіяльність СБУ й Генпрокуратури триватиме, Україні буде важко обстоювати свій суверенітет Як українські чиновники стимулюють російських політиків безкарно розігрувати карту Чорноморського флоту
газета «Народне слово», 10 листопада 2005 р.

03.11.2005?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Той, хто знаходиться тимчасово на території Криму, має діяти, відповідно до українського законодавства, а не нав’язувати свою точку зору”
Радіо “Ера”, 3 листопада 2005 р.

20.09.2005?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Завдання на найближчу перспективу – щоб в.о. у префіксі Кабміну зникло”
Радіо “Свобода”, 20 вересня 2005 р.

01.09.2005?Скільки триватиме політ “сірого кардинала” Маневри i махiнацiї авіакомпанії «Аеросвіт»
“Україна молода”, 1 вересня 2005 р.

24.06.2005?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Тільки Українська народна партія у своїй програмі має чітко записані пріоритети в зовнішній політиці”
Радіо “Ера”, 24 червня 2005 р.

13.05.2005?Акценти у військовому реформуванні
“Голос України”, 13 травня 2005 р.

19.04.2005?Георгій МАНЧУЛЕНКО. “Піке авіаційної влади”
“Голос України”, 19.04.05

01.04.2005?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Хотілося б, аби національна оборона фінансувалася у повному обсязі, як це і передбачено законом - не менше як 3% ВВП”
Поступ, 1 квітня 2005 рок

05.10.2004?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Військові не люблять, коли їх використовують для виконання жандармських функцій”
Можливість застосування силового сценарію в Україні – тема, яку ще активніше почали обговорювати у зв’язку зі зміною керівника військового відомства країни. Поява в переддень виборів на посту міністра оборони Олександра Кузьмука, який відзначився за останній час кількома яскравими, хоч і не надто інтелігентними за формою висловлюваннями, що засвідчили його віданність нинішньому керівництву держави, змушує звернутися до запитання: “А що буде, якщо...”

02.09.2004?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Незрозуміло, якими інтересами керується наша влада, направляючи українських миротворців до Іраку та Ліберії й ігноруючи Придністров`я”
“Україна молода”, 01.09.2004 р.

26.08.2004?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Хто зупинить «сірого кардинала»?”
“Україна молода”, 26.08.04, № 157

22.07.2004?Георгий МАНЧУЛЕНКО: Запад осознает важность Украины в системе безопасности
Народный депутат Георгий Манчуленко (фракция «Наша Украина») недавно вернулся из Ливана, где находится украинский миротворческий контингент. Если о миссии украинцев в Ираке уже говорилось много, то пребывание наших военных в других странах недостаточно освещенная тема. Поэтому предлагаем вашему вниманию беседу о миротворческой деятельности Украины с секретарем парламентского комитета по вопросам национальной безопасности и обороны Георгием Манчуленко.

25.06.2004?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Наступним логічним кроком української влади після затвердження Воєнної доктрини мала б стати офіційна заявка на вступ до НАТО”
Нову Воєнну доктрину України затвердив 17 червня Указом №648/2004 Президент Леонід КУЧМА. Це друга версія Воєнної доктрини за історію незалежності України – попередню було ухвалено Верховною Радою у 1993 році. За цей час змінився і порядок прийняття документу під такою назвою – авторство Президента передбачено Законом про основи національної безпеки України, який був ухвалений парламентом торік і вже набрав чинності. Воєнна доктрина, як і поки що не оприлюднена Стратегія національної безпеки, – документи нижчого, порівняно із згаданим законом, рівня. Їх затверджує своїми указами Президент.

10.05.2004?Армія ХХІ століття, або Кому потрібна соціальна і політична напруга через знищення Збройних Сил України
За ініціативи Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Міністерства оборони України в парламенті з'явився законопроект «Про реформування Збройних Сил України», який передбачає скорочення армії на 80 тисяч цього року та на 75 — наступного.

23.03.2004?Обрізання для армії
Народний депутат Георгій Манчуленко вважає розрекламоване реформування Збройних сил України лише скороченням, та й то бездарним

16.12.2003?Георгій МАНЧУЛЕНКО: Відкликання військового контингенту з Iраку зашкодить репутації України

04.11.2003?Під крилом «сірого кардинала»
Хто насправді керує авіацією України і куди він тягне аеропорт «Бориспіль»?

30.05.2003?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Україна має всі шанси бути запрошеною до НАТО в наступній хвилі розширення Альянсу, у 2007-2008 роках”
24-28 травня 2003 року в Празі проходила сесія Парламентської асамблеї НАТО. В її роботі брала участь постійна делегація Верховної Ради України, до складу якої входить секретар Комітету Верховної Ради з питань безпеки та оборони, член політичної групи УНП Георгій МАНЧУЛЕНКО. Він брав участь в роботі двох комітетів: Комітету з питань оборони та безпеки та Комітету з питань цивільного виміру безпеки, а також мав виступ на пленарному засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

06.05.2003?Ідеї Кагановича продовжують жити
Відомо: колись існував Радянський Союз, а Лазар Каганович якийсь час був міністром шляхів сполучення. Союз розпався, на його теренах постали нові держави, зокрема Україна. Лазар Каганович уже не керує залізницями однієї шостої частини світу, бо помер разом із Союзом, та залишилося з тих часів чимало пекучих справ, які потрібно розв’язувати нам.

15.04.2003?Наш паротяг, уперед лети …
Вітри політичних течій та баталій щоразу оголюють нові та нові брили владного бруду у нашому буденні і показують неспроможність виконавчої влади за всі роки незалежності оперативно, чесно вирішувати проблеми сьогодення та майбутнього на благо україського народу. Банальна істина!

04.07.2002?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Перехід війська на контрактну основу в Україні можна здійснити швидше, ніж до 2015 року”
Як повідомило пресу Міноборони Росії, у вересні РФ розпочне експеримент з переведенням однієї з повітряно-десантних частин на контрактну основу з метою отримання досвіду формування військових частин на контрактній основі. Україна декларує завершення процесу переходу до професійної армії до 2015 року. Проаналізувати законодавчі та фінансові особливості цієї ділянки військової реформи ми попросили народного депутата, секретаря Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони, члена політичної групи Українського Народного Руху Георгія МАНЧУЛЕНКА.

03.06.2002?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Пострадянська країна не може повноцінно інтегруватися в Європейський союз, не будучи членом НАТО”
Перший за 11 років незалежності крок в напрямку вступу України до НАТО є найбільш обговорюваною темою як у політичних, так і у військових колах України. Міркуваннями щодо перспектив вступу в НАТО та першочергові завдання України щодо інтеграції в Альянс ми попросили поділитися члена політичної групи Українського Народного Руху, члена Комітету ВР ІІІ скликання з питань оброни та національної безпеки Георгія МАНЧУЛЕНКА.

09.10.2001?Георгій МАНЧУЛЕНКО: ”Я не відкидаю варіанту, що трагедія ТУ-154 може бути пов’язана з намаганням Росії продовжити термін перебування Чорноморського флоту РФ в Криму ще на невизначений термін“
Інформація, надана учора в парламенті міністром закордонних справ А.Зленком та міністром оборони О.Кузьмуком у зв’язку із зникненням російського пасажирського літака ТУ-154 та початком антитерористичних акцій в Афганістані, дала змогу більш чітко окреслити позицію України в ситуації, що склалася після 11 вересня. Проте вона залишила актуальними не лише цілу низку версій причин авіакатастрофи, але й запитання: яких же заходів вживає Україна, щоб убезпечити себе від подібних авіанесподіванок та від нелегальних мігрантів з-за східного кордону?

18.09.2001?Офіцер повітряно-десантних військ Георгій МАНЧУЛЕНКО вважає, що аеромобільні війська могли б бути окремим родом військ
Минув рік відтоді, як у листі до міністра оборони України член фракції Українського Народного Руху, член комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Георгій МАНЧУЛЕНКО запропонував переглянути підходи до аеромобільних (у минулому – повітряно-десантних) військ. Мова, зокрема, йшла про встановлення шефства однієї з сильних в економічному відношенні областей над аеромобільними військами, підняття статусу командування, поліпшення матеріально-технічного забезпечення, забезпечення парашутною та бронетехнікою.

23.07.2001?Георгій МАНЧУЛЕНКО: “Україна має подбати про те, щоб на її території не було об`єктів, які можуть стати мішенню для нанесення ударів. Це, перш за все, російські станції раннього попередження в Закарпатті та Криму”
Великі дискусії тривають навколо прагнення США створити Національну систему протиракетної оборони (НПРО). Головним опонентом у цій дискусії виступає Росія, яка посилається на підписаний 1972 року США та СРСР договір про протиракетні озброєння. Якою має бути ставлення України до намірів США – на запитання з цього приводу відповідає народний депутат України, член Комітету з питань національної безпеки та оборони, член фракції Українського Народного Руху Георгій МАНЧУЛЕНКО.

04.10.2000?Монополія на невидимий фронт? Українська розвідка – міжнародний досвід та правові реалії
Є думка, що розвідка – одна з найстаріших професій на землі. Свідчать про це цитати з Ветхого Завіту чи шумерського епосу про Гільгамеша. Слово “розвідка” означає проведення таємного обстеження, одержання інформації для досягнення спеціальної мети. Хід історії доводить, що розвідка є тим механізмом, без якого неможливе роз’язання найважливіших державних завдань. Саме держави – найбільші користувачі розвідувальної інформації, адже управління базується на інформації, на знанні. Недооцінка або неврахування цього нерідко призводило до найтрагічніших наслідків у долі цілих народів. Світова історія знає багато яскравих прикладів цього. Згадати хоча б події червня 1941-го, коли Сталін не взяв до уваги завчасні попередження розвідників про стратегічне рішення військово-політичного керівництва Німеччини здійснити напад на СРСР у 1941 році.

20.10.98?Наше майбутнє – в об’єднаній Європі, а не на руїнах Російської імперії
Другий приїзд до Києва голови Державної Думи Російської Федерації Геннадія Селезньова збігся у часі з глибокою економічною кризою, що охопила Росію і поширилася звідти на Україну. Однак ця обставина вочевидь не знічувала високого гостя, що й засвідчив його виступ в українському парламенті. Неприпустимі висловлювання одного з політичних лідерів Росії не мають нічого спільного із задекларованими в Москві і Києві намірами розвивати дружні добросусідські стосунки між двома народами. Його грубі втручання у внутрішні справи незалежної України, його спроби диктувати, що і як повинна робити суверенна держава, ще раз переконливо довели: рецидиви агресивного імперського синдрому російської політичної еліти у відносинах з іншими країнами і надалі є основою зовнішньої політики Росії.

18.01.98?Народний депутат України: конституційно-правовий статус. Фундамент для плідної роботи завтра чи поле політичних спекуляцій сьогодні ?
СКЛАДАЄТЬСЯ враження, що кожен день, який наближає нас до виборів, щонайменше на один градус піднімає температуру суспільно-політичного життя України. А враховуючи гарячковість, з якою реагували певні сили на прийняття Закону "Про вибори народних депутатів України" і початок передвиборного марафону, можна очікувати, що незабаром матимемо киплячу політичну суміш. Щоправда, лише в масштабі одного казана — "клумби", як кажуть молоді і цинічні політики — невеликої сукупності державних і політичних діячів, суспільно активних громадян та спостерігачів.